مادورو پس از 120 سال صادرات دام زنده را آغاز کرد

به گزارش سلامت و زیبایی، ایرنا نوشت: رئیس جمهوری ونزوئلا با اعلام خبر اولین صادرات دام زنده این کشور پس از 120 سال گفت: این موضوع در راستای سیاست صادرات حداکثری بخش کشاورزی سرزمین بولیواری صورت می گیرد تا ونزوئلا را به کشوری صادرکننده تبدیل کند.

مادورو پس از 120 سال صادرات دام زنده را آغاز کرد

نشریه اولتیماس نوتیسیاس ونزوئلا امروز (پنجشنبه) به نقل از نیکلاس مادورو رئیس جمهوری این کشور نوشت: ونزوئلا چهارشنبه این هفته اولین محموله دام زنده به ظرفیت یک میلیون و 600 هزار کیلو گوشت گاو را به عراق صادر کرد.

رئیس جمهور ونزوئلا با بیان اینکه این کشور از 120 سال گذشته تا به امروز چنین صادراتی را نداشته گفت: صادرات حداکثری را به میزان 30 درصد محصولات مجاز کرده ام تا جایگزین سرمایه و تولیدات بیشتر برای کشور شود و از این طریق سرزمین بولیواری را به کشوری صادرکننده تبدیل کنیم.

وی شرح داد که ونزوئلا پس از برزیل، آرژانتین و کلمبیا چهارمین کشور دارنده رمه های عظیم گاوداری در آمریکای جنوبی است که باید از این ظرفیت خود استفاده کند.

مادورو همچنین در حاشیه پروژه ای تولیدی با اشاره به موفقیت این کشور در صادرات 40 هزار تن گونه های دریایی در سال 2020 به برخی کشورهای اروپایی و آسیایی همچون فرانسه، اسپانیا، تایلند، چین و ... اعلام نمود: امور صادراتی و تولیدی در راستای رئوس 9 گانه سیاست صادرات حداکثری بخش کشاورزی ونزوئلا صورت می گیرد؛ مأموریتی که برای مطالعه و بررسی دقیق تر به مجلس شورای ملی خواهد رفت تا به عنوان قانونی ملی برای کشور ثبت شود.

ویلمار کاسترو سوتلدو وزیر کشاورزی ونزوئلا نیز در یک گفتگوی تلویزیونی ضمن اعلام خبر صدور دام زنده به عراق گفت: ونزوئلا صادرات گاو را پس از یک قرن و اندی (از اواخر قرن 19) با تیمی از تمام موسسات از سر گرفته است.

310 310

منبع: خبرآنلاین

به "مادورو پس از 120 سال صادرات دام زنده را آغاز کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مادورو پس از 120 سال صادرات دام زنده را آغاز کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید