پویش بی قیمت نخریم در استان بوشهر در حال اجراست

به گزارش سلامت و زیبایی، رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر گفت: در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان اجرای پویش بی قیمت نخریم با همکاری شهروندان استان بوشهر در جهت جلوگیری ازتخلفات مالی در حال انجام است.

پویش بی قیمت نخریم در استان بوشهر در حال اجراست

به گزارش از ، سید حسین حسینی رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر بیان نمود: یکی از مؤثرترین راه چاره های تنظیم بازار و فراهم ساختن شرایط سالم برای انتخاب کالا و خدمات برای مصرف نمایندگان، نصب برچسب قیمت توسط فروشندگان است.

او با تاکید بر اینکه برای اجرای هر چه بهتر این پویش نیازمند یاری مصرف نمایندگان می باشیم عنوان نمود: بر این اساس علاوه بر اینکه بازرسان ما واحد های متخلف را به تعزیرات معرفی می نمایند شهروندان عزیز هم باید نسبت به خریدن کالا های بدون قیمت خودداری نموده و تخلفات مربوطه را به این سازمان گزارش نمایند.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهر اضافه نمود: رعایت نصب برچسب قیمت بسیار با اهمیت است و این امر به منظور یادآوری درج قیمت، الصاق برچسب یا اتیکت روی کالا یا نصب تابلو و نرخنامه در محل کسب یا حرفه به نحوی که قیمت واحد کالا یا دستمزد خدمت به سهولت و روشنی برای همگان قابل رؤیت باشد تاکید می گردد.

حسینی از شهروندان استان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف از جمله درج نشدن قیمت کالا و هرگونه خدمات با شماره تلفن 124 ستاد خبری رسیدگی به شکایات مردمی این سازمان گزارش نمایند.

م

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پویش بی قیمت نخریم در استان بوشهر در حال اجراست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پویش بی قیمت نخریم در استان بوشهر در حال اجراست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید