پاییر بی تکرار دانیال شهرتی منتشر شد

به گزارش سلامت و زیبایی، تهران (پانا)- آهنگساز جوان کشورمان در جدیدترین فعالیت خود آلبوم بی کلام پاییز بی تکرار را با شعار موسیقی برای ورزش و مدیتیشن روانه بازار موسیقی کرد.

پاییر بی تکرار دانیال شهرتی منتشر شد

دانیال شهرتی آلبوم بی کلام پاییز بی تکرار را برپایه نوازندگی پیانو و مشتمل بر 10 قطعه موسیقی منتشر کرد.

ساخت این آلبوم که دومین آلبوم بی کلام شهرتی است، با دارا بودن فضایی رمانتیک ، فرایند زمانی سه ساله ای را پشت سرگذاشته تا راه بازار حرفه ای موسیقی را پیش بگیرد و شامل موسیقی آرامبخش برای تلطیف روحیه، مدیتیشن و فعالیت های سبک ورزشی است .آهنگسازی و نوازندگی تمامی قطعات را خود برعهده داشته است.

این موزیسین که زمزمه های مهاجرتش شنیده می گردد، پیش از این نیز آلبوم قو ودریا را در سال 95 و در قالب یک اثر بی کلام منتشر نموده بود.

دانیال شهرتی در آخرین همکاری خود با محمدرضا عیوضی ، ملودی ای از محمدرضا چراغعلی را به نام سایه تنظیم نموده است. وی همچنین ازمعدود تنظیم نمایندگانی است که با خواننده ای همچون فرامرز اصلانی که به سختگیری و وسواس معروف است، همکاری داشته و یک قطعه را در دو ورژن تنظیم نموده و این خواننده نیز همزمان آن را در دو ورژن منتشر نموده است.

پاییز بی تکرار از ویترین های بین المللی و رسانه های مطرح ومختلف در دسترس است و علاقه مندان می توانند قطعات این آلبوم را از این رسانه ها گوش و دانلود نمایند. از آنجایی که این آلبوم از تریبون های بین المللی در دسترس قرار گرفته است، شایعه مهاجرت این موزیسین قوت می گیرد.

این آلبوم توسط موسسه سرزمین مهر و ماه تهران و با اخذ مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر شده است.

منبع: خبرگزاری پانا

به "پاییر بی تکرار دانیال شهرتی منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاییر بی تکرار دانیال شهرتی منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید