پیروزی مقابل آذرخش شاهکار بود، رکورد ریوالدو را می زنم!

به گزارش خبرنگاران، هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان روز یکشنبه بعد از 56 روز وقفه پیگیری شد. تیم فوتبال ملوان انزلی پرافتخارترین تیم لیگ برتر بانوان با راهنمایی مریم ایراندوست که شرایط اقتصادی سختی را پشت سر می گذارد به دلیل از دست دادن بازیکنانش از مربی و دروازه بان اصلی خود برای این بازی استفاده کرد. مریم ایراندوست یک بار دیگر زمانی که تیم ملوان به کسب مجوز حضور در لیگ برتر احتیاج داشت پا در مستطیل سبز گذاشت تا به تیمش یاری کند و در 40 سالگی 90 دقیقه برای تیمش بازی کرد.

پیروزی مقابل آذرخش شاهکار بود، رکورد ریوالدو را می زنم!

در خاتمه هفته چهاردهم رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان، تیم ملوان انزلی با کسب 7 پیروزی و 2 تساوی با 23 امتیاز در صندلی ششم جدول رده بندی قرار گرفته است.

مریم ایراندوست در مصاحبه با خبرنگاران، درباره بازی روز یکشنبه تیم ملوان انزلی مقابل تیم آذرخش تهران و پیروزی پرگل گفت: بازی خوبی بود. تیم آذرخش نسبت به نیم فصل نخست تفاوت بسیاری داشته و رو به پیشرفت است. خدا را شکر که گل نخست را به ثمر رساندیم و از استرس بازیکنان کاسته شد و در نهایت با 6 گل پیروزی شدیم.

سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی درباره بازی کردن خودش به همراه دروازه بان اصلی تیم نیز گفت: در شرایطی قرار داریم که هرکسی از کنار ورزشگاه رد گردد باید به عنوان بازیکن از او استفاده کنیم (با خنده). به دلیل مسائل اقتصادی بازیکنان تراز اول خود را از دست دادیم. در فوتبال بانوان از دست دادن حتی یک بازیکن تأثیر گذار مهم و حیاتی است چه برسد به از دست دادن پنج، شش بازیکن. به همین دلیل پیروزی مقابل تیم آذرخش شاهکار بود. از خودم و رها یزدانی (دروازه بان اصلی تیم) در بازی استفاده کردم تا ترکیب 11 نفره را تکمیل کنم.

ایراندوست اضافه نمود: بازیکنانم با غیرت و کوشش توانستند پیروز شوند تا طرفداران راضی و کمی از فشار روی تیم برداشته گردد. در حال حاضر هدف ما تمام کردن رقابت های لیگ است.

وی با اشاره به طولانی شدن مسابقات لیگ گفت: وقفه 56 روزه در رقابت ها به وجود آمد و همین باعث طولانی شدن مسابقات شد. برای تیم ملوان که با مشکل اقتصادی روبرو است طولانی تر شدن رقابت ها با هزینه همراه است. امیدوارم در ادامه با برنامه ریزی بهتر مسابقات، لیگ در زمان کوتاه تری برگزار گردد.

مریم ایراندوست در پاسخ به این سوال که چند بازیکن در اختیار دارد که مجبور به حضور در مسابقه شده است؟ گفت: 20 بازیکن در اختیار دارم اما نفراتی که روی نیمکت دارم شرایط خوبی ندارند. یک بازیکن دچار پارگی رباط است و تا دو هفته دیگر او را در اختیار نداریم. حدود پنج بازیکن نیز در حال آموزش هستند که سابقه فوتبال بازی کردنشان بیشتر از پنج ماه نمی گردد. بنابراین نمی توان از آنها در این مقطع و در لیگ برتر استفاده کرد.

ایراندوست ادامه داد: یک بازیکن 15 ساله نیز در اختیار داریم و در بحث جوانگرایی مشغول به کار هستیم. از این بازیکنان در فصل بعد استفاده خواهیم کرد. در کل شرایط برای تیم ملوان که حدود دو فصل از میادین دور بود و حالا هم با از دست دادن بازیکنانش درگیر است، خوب نیست.

وی درباره اینکه آیا هفته آینده نیز بازی خواهد نمود یا خیر؟ گفت: مهسا پورمحمدیان پیروز شد با هزینه شخصی خود را به تیم برساند و از هفته دیگر از او استفاده خواهیم کرد. یک بازیکن سه کارته نیز داریم و واقعاً نمی دانم قرار است چه اتفاقی رخ دهد. در بازی با آذرخش 90 دقیقه بازی کردم.

ایراندوست در پاسخ به این سوال که با این شرایط آیا به صلاح است که حضور در رقابت ها را ادامه دهد؟ گفت: باید لیگ را تمام کنیم. از 25 فروردین ماه که تمرینات را شروع کردم به بازیکنانم گفتم که در ادامه ممکن است شرایط سخت تر گردد و حتی زمین تمرین نداشته باشیم. هر اتفاقی که رخ دهد باید ادامه دهیم. خدا را شکر مسئولان یاری کردند و زمین در اختیار تیم گذاشتند. نمی دانم در ادامه قرار است چه اتفاقی رخ دهد اما طبق تعهد و وظیفه ای که دارم تا خاتمه لیگ ادامه خواهم داد.

مریم ایراندوست در خاتمه گفت: در چهل سالگی برای تیم بازی کردم، فکر می کنم رکورد ریوالدو را بزنم. البته او با پسرش بازی کرد اما من نمی توانم با پسرم بازی کنم!

منبع: خبرگزاری مهر

به "پیروزی مقابل آذرخش شاهکار بود، رکورد ریوالدو را می زنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی مقابل آذرخش شاهکار بود، رکورد ریوالدو را می زنم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید