محمودزاده: تمام مسابقات هفته پایانی لیگ دسته اول باید برگزار شوند، نود ارومیه هیچ مکاتبه ای با سازمان لیگ انجام نداده است

به گزارش سلامت و زیبایی، مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول تأکید کرد تمام دیدارهای هفته پایانی لیگ دسته اول باید در موعد مقرر برگزار شوند.

محمودزاده: تمام مسابقات هفته پایانی لیگ دسته اول باید برگزار شوند، نود ارومیه هیچ مکاتبه ای با سازمان لیگ انجام نداده است

فریبرز محمودزاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی سلامت و زیبایی درباره اینکه گفته می شود باشگاه نود ارومیه به دلیل عدم حساسیت دیدار این تیم مقابل استقلال خوزستان در هفته انتهای لیگ دسته اول، قصد ندارد به خوزستان سفر کند، گفت: تمام داوران، ناظر مسابقه و عوامل بازی طبق برنامه به اهواز سفر خواهند کرد و در زمین بازی حاضر می شوند. الان بحث هویت لیگ دسته اول مطرح است و باید تمام بازی ها طبق برنامه انجام شوند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نامه ای از سوی باشگاه نود ارومیه به سازمان لیگ مبنی بر عدم حضور در هفته انتهای ارسال شده است یا خیر؟، گفت: تا روز گذشته که هیچ مکاتبه ای انجام نشده بود و اگر هم چنین اتفاقی بیفتد، قطعاً با آن مخالفت خواهیم کرد و تمام مسابقات هفته انتهای باید برگزار شوند.

مسئول برگزاری مسابقات لیگ دسته اول درباره برگزاری جشن قهرمانی تیم مس رفسنجان نیز شرح داد: مراسم جشن قهرمانی را به بهترین نحو در رفسنجان برگزار خواهیم کرد و امیدواریم مسئولان شهر رفسنجان هم برای این بازی پخش زنده در نظر بگیرند تا از حضور مردم جلوگیری شود. ما به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی از حضور هواداران ممانعت خواهیم کرد.

محمودزاده در انتها شرح داد: در مراسم اهدای جام هم مسئولان فدراسیون فوتبال و مسئولان استانی حضور خواهند داشت. حیدر بهاروند نیز تمام تلاش خود را می کند تا در مراسم حضور داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "محمودزاده: تمام مسابقات هفته پایانی لیگ دسته اول باید برگزار شوند، نود ارومیه هیچ مکاتبه ای با سازمان لیگ انجام نداده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمودزاده: تمام مسابقات هفته پایانی لیگ دسته اول باید برگزار شوند، نود ارومیه هیچ مکاتبه ای با سازمان لیگ انجام نداده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید