شفر: امیدوارم کسی در باشگاه استقلال حرف اضافه نزند!، اولویت ما برگزاری اردو در خارج از کشور است

به گزارش سلامت و زیبایی، وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: برای اینکه به موفقیت برسیم همه باید ساکت باشیم و رفتاری در شان باشگاه استقلال انجام دهیم، در باشگاه فقط باید مدیرعامل و سرمربی حرف بزنند.

شفر: امیدوارم کسی در باشگاه استقلال حرف اضافه نزند!، اولویت ما برگزاری اردو در خارج از کشور است

به گزارش خبرنگار ورزشی سلامت و زیبایی ، وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پدیده گفت: بازی فردا بسیار سخت خواهد بود و برابر تیم خیلی خوبی بازی داریم.

وی اضافه نمود: تیم پدیده کار گروهی و تیمی بسیار خوبی دارد و من 3،4 بازی آخر این تیم را دیده و بررسی نموده ام. ما باید مقابل این تیم سطح بالایی داشته باشیم. دیدار پدیده با سپاهان را دیدم و آنها کار تیمی خوبی دارند. بنابراین باید با نهایت کوشش در زمین برای جنگیدن ظاهر شویم تا پس از بازی بگوییم نتیجه خوبی کسب کردیم.

شفر اعلام نمود: اعتماد به نفس خوبی از بازی های قبلی به دست آوردیم و در دو دیدار گذشته 8 گل به ثمر رساندیم. امیدوارم این ذهنیت برای بازی فردا نیز در بازیکنان باشد. مطمئنا هواداران بسیار خوب ما فردا به استادیوم می آیند. ما به آنها احتیاج داریم و هواداران یار دوازدهم تیم هستند. وقتی با اتوبوس یا هواپیما سفر می کنیم و هواداران را در شهرهای مختلف می بینیم احساس فوق العاده ای به ما دست می دهد. امیدوارم بازی فردا به استادیوم بیایند تا بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا برای برگزاری اردوی تیمش در نیم فصل برنامه ریزی نموده یا خیر گفت: ما از 3،4 ماه قبل با مدیریت باشگاه در این مورد صحبت هایمان را آغاز کردیم. 3،4 گزینه برای برگزاری اردوی نیم فصل مد نظر داریم آنچه که قطعی شده ما باید حتما به اردو برویم و این مسئله بسیار مهم است. مدیریت در حال کار کردن روی گزینه هاست. امیدوارم که هر چه زودتر انتخاب نهایی صورت بگیرد و ما به اردو برویم. هم گزینه داخلی مد نظر داریم و هم گزینه خارجی اما بهتر است در خارج از کشور اردو بزنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا به خواسته رئیس سازمان ورزش کیش حاضرند به همراه پرسپولیس در تورنمنتی در این جزیره شرکت نمایند یا خیر توضیح داد: در بین گزینه هایی که ما مد نظر داریم کیش گزینه سوم مان برای برگزاری اردو است، اگر چه آنجا جزیره زیبایی است اما همانطور که گفتم اولویت ما برگزاری اردو در خارج از کشور است.

شفر در خصوص اینکه آیا از دعوت شدن چند بازیکن به اردوی تیم ملی و نبود آنها در تمرینات خوشحال هستید، گفت: از اینکه بازیکنانم به تیم ملی دعوت شدند خوشحالم. همه دیدند که خوب کار کردیم و بازیکنانی چون روزبه چشمی، علی کریمی، سید حسین حسینی، وریا غفوری و پژمان منتظری را در تیم ملی داریم.اینکه الان دعوت شدند بسیار خوب است تا اینکه برای دیدار مقابل السد قطر چند بازیکن ما در تیم ملی حضور داشتند تا برای دیدار دوستانه به میدان بروند. الان مسئله نداریم اما برای تیم زیر 21 سال ایران شرایط سخت تر است. چرا که بازیکنان جوان احتیاج به استراحت دارند. رضا کریمی در عمان مصدوم شد و چند بازی را از دست داد. این روال درست نیست چرا که بازیکن پس از مصدومیت باید برگردد و در اختیار دکتر امین نوروزی باشد. شرایط اللهیار صیادمنش نیز همینطور است. او احتیاج به استراحت و ریکاوری دارد اما بعد از مسابقات لیگ باید وارد اردوی تیم امید گردد و احتمال مصدومیت او وجود دارد. بازیکنان جوان انسان بوده و ماشین نیستند.

سرمربی استقلال درخصوص حضور یک نفر جدید در کادر فنی گفت: اول از هر چیز لازم می دانم از سانیاک تشکر کنم. من با مدیریت باشگاه یک هفته قبل در مورد اضافه شدن یک دستیار که مد نظر من بود صحبت نموده و به توافق رسیدیم. این دستیار مد نظر ما در حال حاضر منتظر است تا پیش قرارداد برای او ارسال گردد تا بعد از خواندن آن و توافق نهایی به ایران بیاید.

وی در واکنش به اظهارنظر سانیاک مبنی بر اینکه در مورد عدم حضورش در استقلال شفر باید شرح دهد عنوان نمود: قبل از اینکه در مورد سانی با شما حرف بزنم باید بگویم که من همیشه و در هر حالتی با شما صداقت داشته ام و حرف راست زده ام. از روز اولی که به ایران آمده ام چه در صحبت هایم و چه در کارم صداقت، همراه من بوده است. استقلال یک تیم عادی نیست بلکه یکی از بزرگترین تیم های ایران و آسیاست. درست به مانند بارسا، منچستر و بایرن مونیخ در اروپا که بزرگترین باشگاه ها هستند. من می دانم در این باشگاه بزرگانی چون منصور پورحیدری، ناصر حجازی و ایرج دانایی فرد که امروز فوت کرد و خیلی از افراد بسیار مهم دیگری حضور داشته اند. خیلی خوب می دانم پورحیدری چه کارهای بزرگی در باشگاه استقلال انجام داده است. به خاطر همین اعتقاد دارم وقتی چنین باشگاه بزرگی داریم باید رفتارهایمان نیز بزرگ باشد.من از وقتی که اینجا بوده ام با شما در هر شرایطی صداقت داشته ام.

شفر در این مورد اضافه نمود: در مورد سانیاک آن چیزی که دیروز در صفحه اجتماعی او منتشر شد، من همه چیز را از قبل می دانستم و اینطور نبود که بعد از این پست متوجه این قضیه شوم. من به کادرم بسیار احترام می گذارم و اعتقادم این است که هر فردی از اعضای تیم بیمار شد باید نهایت احترام را به او گذاشت. غیر از سانیاک، پادوانی نیز همین شرایط را داشت و من به باشگاه گفتم با نهایت احترام با این بازیکن برخورد نمایند. این رفتار باید با همه کسانی که در باشگاه حضور دارند صورت بگیرد و نباید رفتاری علیه آنها صورت بگیرد. من از سال گذشته با سانیاک در ارتباط بودم و همیشه جویای احوالش بوده ام. پستی هم که منتشر کرد موردی بود که من از قبل از آن اطلاع داشتم. حتی از باشگاه در مقطعی من و ساشا خواستیم به هیچ عنوان پیگیر وضعیت سانیاک نباشند و او را برای بازگشت تحت فشار نگذارند چون شرایط خوبی نداشت. مدیر عامل باشگاه هم پذیرفت و این موضوع را پیگیری نکرد. من دوست ندارم یک نفر در باشگاه خلاف آن چیزی که تعیین نموده ایم عمل کند.

سرمربی استقلال با تاکید بر اینکه استقلال یک باشگاه جهانی است اضافه نمود: ما در همه جای جهان هوادار داریم و باید مراقب رفتارهایمان نیز باشیم چرا که رفتارمان در همه جهان نشان داده می گردد. نباید یک نفر خارج از این مسیری که در پیش گرفته ایم عمل کند و برای تیم مشکل بسازد ما فردا بازی حساسی داریم و من مجبورم مثل قبل 30 درصد از توانم را روی حل کردن مسائل حاشیه ای بگذارم امیدوارم این مسائل تمام گردد و کسی در باشگاه حرف اضافه نزند. برای اینکه به موفقیت برسیم همه باید ساکت باشیم و رفتاری در شان باشگاه استقلال انجام دهیم. در باشگاه فقط باید مدیر عامل و سرمربی حرف بزنند. ما هواداران زیادی داریم که باید به آنها پاسخگو باشیم. دفعه قبل من بچه های نوجوان و خانم هایی را دیدم که به خاطر برخی مسائل گریه می کردند و ما باید به آنها یاری کنیم. فکر می کنید چرا تیمی مثل رئال مادرید پشت سر هم قهرمانی می آورد؟ چون در آنجا همه ساکت و آرام هستند و در مسیری که باشگاه پیش روی آنها قرار داده حرکت می نمایند و امیدوارم در باشگاه استقلال نیز همینطور باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شفر: امیدوارم کسی در باشگاه استقلال حرف اضافه نزند!، اولویت ما برگزاری اردو در خارج از کشور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفر: امیدوارم کسی در باشگاه استقلال حرف اضافه نزند!، اولویت ما برگزاری اردو در خارج از کشور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید