دارا یکم در سبد سهامداران قابل مشاهده است

به گزارش سلامت و زیبایی، محمد بختیار نصرآبادی درباره نحو خرید و فروش صندوق دارا یکم گفت: عموم مردم اطلاعات کافی درباره نحوی پیگیری در زمینه صندوق دارا یکم ندارند به همین دلیل نمی دانند که برای حل مشکل باید کجا مراجعه نمایند.

دارا یکم در سبد سهامداران قابل مشاهده است

وی ادامه داد: پذیره نویسی، دریافت مبلغ و اختصاص سهام به سهامدار از جمله اقدامات مدیریت صندوق دارا یکم است.

وی اضافه نمود: هر شخصی که وارد سامانه درگاه یکپارچه ذی نفعان بازار سرمایه گردد می تواند دارایی (یونیت) خود را ببیند.

نصرابادی توضیح داد: اگر فردی در سامانه درگاه یکپارچه ذی نفعان بازار سرمایه، سهام خود را می بیند، اما با تغییر ناظر در سبد سهام خود، همچنان نمی تواند این سهم را در دارایی خود ببیند باید به کارگزاری مراجعه کند و اگر کارگزاری مشکل دارد باید به شرکت سپرده گذاری مراجعه کند.

مدیر صندوق دارا یکم ادامه داد: اگر افراد در درگاه یکپارچه ذی نفعان بازار سرمایه، سهام خود را مشاهده نکردند به دلیل این است که افراد احراز هویت نشدند و بسیاری از افراد فکر می نمایند که احراز هویت شدند، اما احراز هویت انان نهایی نشده است پس باید هر چه سریع تر احراز هویت شوند و یک هفته صبر نمایند تا این صندوق را در سبد دارای خود مشاهده نمایند.

وی اضافه نمود: اگر افراد به درگاه یکپارچه ذی نفعان بازار سرمایه مراجعه کردند و نتوانستند سهام خود را ببینند باید به کارگزاری خود مراجعه نمایند.

مدیر صندوق دارا یکم گفت: اگر افراد احراز هویت شدند و وارد سامانه نشدند و با مشکل عدم تخصیص سهام روبرو شدن به سایت صندوق (fi1fund.com) مراجعه نمایند و تماس بگیرند و موضوع را پیگیری نمایند.

وی اضافه نمود: این نماد مانند سایر سهام ها قابل معامله است و اگر فردی در زمان پذیره نویسی 200 واحد از این سهم را خریداری نموده دوباره می تواند این سهام را در بازار خریداری کند و اگر به تعداد دارایی ان ها اضافه نشد حتما باید با کارگزاری تماس بگیرند، چون ممکن است کارگزاری های متفاوتی را برای خرید در نظر گرفته باشند.

وی اعلام کرد: دارا یکم از سهام سه شرکت بانکی و دو شرکت بیمه ای تشکیل شده است و صندوقی منفعل است پس مردم توجه نمایند برای خرید این سهام به ارزش خالص دارای (NAV) در سایت صندوق (fi1fund.com) توجه نمایند. زیرا انجا به صورت لحظه ای تعیین است.

وی اعلام کرد: افراد بیش از ارزش خالص دارایی این سهام را خریداری ننمایند.

نصرآبادی اعلام کرد: در روز های اخیر چند کارگزاری عظیم با مسائلی روبرو بود که بسیاری از مسائل دارا یکم هم مرتبط به کارگزاری ها است.

منبع: صداوسیما

منبع: تجارت نیوز

به "دارا یکم در سبد سهامداران قابل مشاهده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دارا یکم در سبد سهامداران قابل مشاهده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید