صندلی شهدا در پیشگاه خداوند متعال تضمین شده است، آرزوی شهادت شاخصه مهم کارکنان ناجاست

به گزارش سلامت و زیبایی، سردار شرفی جانشین معاون هماهنگ کننده ناجاگفت: صندلی شهدا در پیشگاه خداوند متعال تضمین شده است و آرزوی شهادت شاخصه مهم کارکنان ناجا است.

صندلی شهدا در پیشگاه خداوند متعال تضمین شده است، آرزوی شهادت شاخصه مهم کارکنان ناجاست

صبح امروز مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک و مطهر شهیدمجید بارانی با حضور جمعی از مسئولان کشوری و لشکری و اقشار مختلف مردم مومن و شهید پرور زاهدان از میدان امام حسین (ع) به سمت گلزار شهدای این شهر برگزار گردید.

سردار محمد شرفی جانشین معاون هماهنگ نماینده ناجا در تشییع و تدفین پیکر پاک و مطهر شهیدمجید بارانی در گفت وگو با خبرنگار از ، گفت: آرزوی شهادت شاخصه مهم کارکنان خدوم نیروی انتظامی است و این فرهنگ در بین کارکنان نیرو های مسلح مقدس است.

او گفت: امنیت امروز کشور مرهون جانفشانی های شهداست چراکه همه موفقیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طول دوران انقلاب و عمر با برکت نظام اسلامی مرهون رشادت و جانفشانی این عزیزان است.

سردار شرفی توضیح داد: استان پهناور سیستان و بلوچستان همیشه مورد تعرض دشمنان و بدخواهان نظام بوده و جوانان غیور همچون شهید مجید بارانی با دلاوری و رشادت خود نگذاشتند این ایادی استکبار جهانی به اهداف شوم خود برسند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: من به وجود چنین افراد غیوری در این استان پهناور و مرزی افتخار می کنم و به مسئولین و مردم شهید پرور استان به خاطر تربیت چنین فرزندانی تبریک می گویم.

سردار شرفی بیان داشت: ستوانکیم شهیدمجید بارانی در سال 83 در درگیری دلاورانه در راه تامین امنیت مردم در برابر اشرار ایستادگی کرد و پس از مجروحیت حدود 16 سال با تحمل یک دوره طولانی رنج و مشقت ناشی از جراحت دعوت حق را لبیک گفت و به فیض عظمای شهادت نائل آمد.

جانشین معاون هماهنگ نماینده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران عنوان نمود: صندلی شهدا در پیشگاه خداوند متعال تضمین شده است چرا که خدواند به جهاد نمایندگان در راه خودش وعده داده گناهانشان را بخشیده و به بهشت برین خود وارد کند.

او توضیح داد: امیدواریم که لیاقت این را داشته باشیم ادامه دهنده راه شهدا باشیم و بتوانیم انقلاب و ارزش های نظام مقدس اسلامی، در حفظ کیان و مرز بوم سرزمین تا ظهور حضرت، ولی عصر (عج) حفظ کنیم و این امانت راتحویل صاحبش بدهیم.

سردار شرفی گفت: از تمامی همکاران غیورم در استان سیستان و بلوچستان که جانانه ایستاده اند و در خط مقدم مبارزه با اشرار ایستادگی می نمایند تشکر می کنم.

پیکر پاک شهید ستوان یک مجید بارانی با حضور جانشین معاون هماهنگ نماینده ناجا در زاهدان تشییع و به خاک سپرده شد.

گ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "صندلی شهدا در پیشگاه خداوند متعال تضمین شده است، آرزوی شهادت شاخصه مهم کارکنان ناجاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صندلی شهدا در پیشگاه خداوند متعال تضمین شده است، آرزوی شهادت شاخصه مهم کارکنان ناجاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید