بازیکنان ثابت سابق، نیمکت نشینان فعلی کالدرون در پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال پرسپولیس در تمرینات پیش فصل خود هشت بازی تدارکاتی انجام داد تا کادر فنی این تیم به شناخت کامل از بازیکن رسیده و بتواند ترکیب دلخواه خود را از بین آنها انتخاب کند.

بازیکنان ثابت سابق، نیمکت نشینان فعلی کالدرون در پرسپولیس

گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس در تمامی خطوط بازیکنان جدیدی را برای پرسپولیس گرفت تا تغییر در ترکیب تیمی که سه فصل متوالی قهرمان لیگ برتر شده بود قطعی گردد.

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس علاقه زیادی به بازی رو به جلو دارد و از ارائه بازی تاخیری در تمامی خطوط زمین، بیزار است. به همین خاطر علاقه زیادی به استفاده از بازیکنان سرعتی دارد.

کالدرون در حالی تصمیم به حضور محمدحسین کنعانی زادگان در قلب خط دفاعی تیمش گرفته است که سید جلال حسینی پس از بالا بردن جام های قهرمانی در فصول گذشته با این تیم حالا باید روی نیمکت جا خوش کند. حسینی در کنار خود دوست صمیمی اش حسین ماهینی را هم روی نیمکت خواهد داشت تا دو کاپیتان این تیم منتظر اشتباه شجاع خلیل زاده یا کنعانی زادگان باشند و بتوانند جای او را بگیرند.

حضور وحید امیری، مهدی ترابی و فرشاد احمدزاده نیز باعث شده تا احتمال حضور امید عالیشاه و سیامک نعمتی در هفته های ابتدایی لیگ برتر کاهش پیدا کند. تیمی که در فصل نوزدهم نیمکتی پرافتخارتر از بازیکنان اصلی خواهد داشت تا دست کادرفنی این تیم را برای هرگونه تغییر در طول فصل باز بگذارد.

البته سرمربی پرسپولیس باید مدیریت صحیحی نیز روی نیمکت خود ایجاد کند. معمولا تیم های بزرگ که بازیکنان نامدار روی نیمکت آن قرار می گیرند حاشیه های فراوانی دارند که باید دید گابریل کالدرون چگونه آن را مهار می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازیکنان ثابت سابق، نیمکت نشینان فعلی کالدرون در پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنان ثابت سابق، نیمکت نشینان فعلی کالدرون در پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید