انتشار رمان بعد از ابر بابک زمانی به زبان انگلیسی در انگلستان

به گزارش سلامت و زیبایی، بابک زمانی نویسنده ایرانی است، که پیش از این به سرودن شعر و ترجمه می پرداخت و با ورودش به دنیای نویسندگی و انتشار نخستین رمانش، راه نویسندگان رئالیسم اجتماعی را پیش گرفت و توانست در ایران توجه مخاطبان را به خود جلب کند و نسخه فارسی این رمان 35بار تجدید چاپ شد.

انتشار رمان بعد از ابر بابک زمانی به زبان انگلیسی در انگلستان

به گزارش ایبما، بعد از ابر در سبک رئالیسم اجتماعی، به تبعات مخرب سدسازی غیراصولی در ایران و آثار آن بر زیست بوم ها و زندگی مناطق غیرشهری می پردازد.

این رمان چندین داستان موازی را در قالب یک خط داستانی جامع در خود دارد و مفاهیم و موضوعات گوناگونی را در قالب یک زندگی روستایی با تمامی وجوه آن به تصویر کشیده است. تنهایی انسان ها، ایستادن و جنگیدن برای بردن و ساختن، شکست و تسلیم، خودخواهی، دروغ، عشق، طمع و ... از جمله درونمایه های این اثر است. بعد از ابر رمانی بر اساس واقعیت است که زندگی سخت و مشقت بار مردم را در نقطه ای دور افتاده نشان می دهد.

این رمان به تازگی به زبان انگلیسی و به همت انتشارات شمع و مه/ Candle & Fog منتشر شده است.

بعد از ابر به دست مانا خسروشاهی به انگلیسی برگردانده شده، ساجده اثنی عشری نمونه خوان، لیزا نوریس ویراستار و پژمان رحیمی زاده هم طراح جلد این کتاب بوده اند.

نسخه انگلیسی رمان بعد از ابر از هفته آینده در سایت آمازون قابل خرید خواهد بود و قرار است تور دنیای داستان خوانی این رمان در سراسر دنیا برگزار گردد.

منبع: فرارو

به "انتشار رمان بعد از ابر بابک زمانی به زبان انگلیسی در انگلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار رمان بعد از ابر بابک زمانی به زبان انگلیسی در انگلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید