کرملین: برقراری تماس پوتین با جو بایدن برنامه ریزی نشده است

به گزارش سلامت و زیبایی، سخنگوی کرملین امروز بیان نمود که تا به امروز نه طرف روسی و نه مقامات واشنگتن، درخواستی برای برقراری تماس بین ولادیمیر پوتین و جو بایدن روسای جمهوری روسیه و آمریکا مطرح نکرده اند.

کرملین: برقراری تماس پوتین با جو بایدن برنامه ریزی نشده است

به گزارش گروه بین الملل سلامت و زیبایی به نقل از خبرگزاری نووستی، دیمیتری پسکوف سخنگوی دفتر ریاست جمهوری روسیه امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که هیچ تماسی از سوی کاخ کرملین با دولت جو بایدن رئیس جمهوری منتخب آمریکا هنوز برنامه ریزی نشده و هیچ درخواستی هم در این رابطه از طرف واشنگتن به کرملین نرسیده است.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی سلامت و زیبایی بخوانید. (کلیک کنید)

پسکوف در پاسخ به سئوال سلامت و زیبایی در این رابطه گفت: خیر، هنوز تماسی به ابتکارعمل هیچیک از طرفین برقرار نشده و کرملین، برنامه ای هم در این زمینه ندارد.

سخنگوی کرملین با یادآوری اینکه روسیه فعلا به طور مداوم تحریم های مختلف را لز واشنگتن دریافت می کند، اضافه نمود: متأسفانه تا به امروز هیچ چیز مثبتی وجود ندارد.

پیش از این، سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه نیز گفت که مسکو از دولت بایدن انتظار چیز خوبی را ندارد.

دیمیری پسکوف همچنین در پاسخ به سئوال دیگری اعلام کرد که زمان برگزاری نشست سران جدید در قالب گروه نرماندی (روسیه، فرانسه، آلمان و اوکراین) تنها پس از تحقق توافقات نشست قبلی در پاریس، قابل بحث خواهد بود.

سخنگوی کرملین یادآور شد که البته موضوع درگیری ها در جنوب شرق اوکراین بارها در مکالمات تلفنی ولادیمیر پوتین و امانوئل ماکرون، روسای جمهوری روسیه و فرانسه مطرح و مورد بررسی قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کرملین: برقراری تماس پوتین با جو بایدن برنامه ریزی نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرملین: برقراری تماس پوتین با جو بایدن برنامه ریزی نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید