پیامد خروج انگلیس از اتحادیه اروپا بر بازار کار آلمان

به گزارش سلامت و زیبایی، دولت آلمان اعلام نمود انتظار دارد تاثیر بریگزیت بر بازار کار این کشور محدود باشد.

پیامد خروج انگلیس از اتحادیه اروپا بر بازار کار آلمان

به گزارش سلامت و زیبایی به نقل از رویترز، نشریه آلمانی اشپیگل به نقل از منابع دولتی این کشور گزارش داده است حدود 41هزار نفر از اتباع انگلیسی تا ماه دسامبر 2017 در آلمان مشغول به کار بوده اند و این تعداد در مقایسه با نیروی بازار کار آلمان رقم بسیار کوچکی است. برلین با پیشنهاد لندن برای آزادی کامل در جابه جایی کالا و نیروی کار بین اتحادیه اروپا و انگلیس در دوران پسا بریگزیت مخالفت نموده است.

رهبران اروپایی نیز در اجلاس مشترک خود با نخست وزیر انگلیس در شهر سالزبورگ اتریش با برنامه پیشنهادی وی برای بریگزیت مخالفت کردند و گفتند باید درباره وضعیت مرز انگلیس با اتحادیه اروپا در ایرلند مذاکرات بیشتری صورت گیرد.

ترزا می- نخست وزیر انگلیس - اما در واکنش به رد پیشنهادش توسط سران اتحادیه اروپا گفت: در این فرایند جز با زبان احترام با اتحادیه اروپا سخن نگفتم. انگلیس نیز انتظار احترام متقابل از اروپا دارد و خاتمه خوش این داستان بستگی به این موضوع دارد.

میشل روث - معاون وزیر خارجه آلمان - در پستی توئیتری گفته است که 27 کشور باقی مانده در اتحادیه اروپا مدام با یکدیگر دیدار می نمایند تا به راهکاری معقول برسند. وی گفته که اتهام انگلیسی ها به کارشکنی در مذاکرات ناعادلانه است و ما نمی توانیم مشکلاتی که به خاطر بریگزیت در انگلیس رو به افزایش است را حل کنیم.

با تور اروپا همراه باشید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پیامد خروج انگلیس از اتحادیه اروپا بر بازار کار آلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیامد خروج انگلیس از اتحادیه اروپا بر بازار کار آلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید