پنتاگون: پایگاه های حزب الله عراق را هدف قرار دادیم

به گزارش سلامت و زیبایی، وزارت دفاع آمریکا طی بیانیه ای بیان کرد که جنگنده های این کشور به 5 هدف از پایگاه های حزب الله عراق که اغلب آنها انبار تسلیحات بوده حمله کردند.

پنتاگون: پایگاه های حزب الله عراق را هدف قرار دادیم

به گزارش گروه بین الملل سلامت و زیبایی، پنتاگون بامداد آدینه طی بیانیه ای مسئولیت حمله به پایگاه های حزب الله عراق قبول و خاطرنشان کرد که 5 هدف که اغلب آنها انبار تسلیحاتی بوده را هدف قرار داده است.

پنتاگون در این بیانیه مدعی شد در این حملات هوایی انبار تسلیحاتی که از آنجا موشک هایی که در حمله به پایگاه نظامی التاجی در شمال بغداد استفاده شد را هدف قرار داده است.

در این بیانیه آمده حمله ای که ائتلاف بین المللی انجام داده دفاعی بوده و پاسخ مستقیم به تهدیدی است که گروه های مسلح مورد حمایت ایران علیه نیروهای ائتلاف بین المللی بوجود آورده اند.

پنتاگون در ادامه بیانیه خود آورده است: گروه های تروریستی در عراق باید حملات به نیروهای آمریکایی و نیروهای ائتلاف را متوقف نمایند در غیر این صورت با پیامدهای آن در مکان و زمانی که انتخاب می کنیم روبرو خواهد شد.

مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا نیز پس از این حملات طی بیانیه ای مطرح کرد: آمریکا هرگز در واکنش به حملات به ملت، منافع یا همپیمان خود چشم پوشی نمی کند.

شبکه خبری المیادین بامداد روز آدینه گزارش داد که جنگنده های آمریکایی دست کم سه حمله هوایی به جرف الصخر و السعیدات انجام دادند.

منابع المیادین خبر دادند که جنگنده های آمریکایی در حمله به منطقه السعیدات در بخش جرف الصخر یک بخش درمانی و یک پایگاه نگهداری از تجهیزات نظامی را بمباران کردند. (جزئیات بیشتر)

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "پنتاگون: پایگاه های حزب الله عراق را هدف قرار دادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنتاگون: پایگاه های حزب الله عراق را هدف قرار دادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید