منصوریان: انگیزه ام برای کسب طلای دنیا چندبرابر شد

قهرمان ووشوی دنیا پس از کسب پیروزی ارزشمند در لیگ حرفه ای ساندای چین، گفت: با این موفقیت، انگیزه ام برای رسیدن به ترکیب اصلی تیم ملی ووشوی ایران و تصاحب مدال طلای رقابت های قهرمان دنیا، چندبرابر شد.

منصوریان: انگیزه ام برای کسب طلای دنیا چندبرابر شد

به گزارش خبرنگاران؛ الهه منصوریان قهرمان نامدار ووشوی آسیا و دنیا پیروز شد مبارزه حساس خود در لیگ حرفه ای چین را با با فزونی مقابل ژانگ قهرمان سال 2015 دنیا و دارنده مدال طلای بازی های آسیایی اینچئون به اتمام رسانده تا افتخار تازه ای را کسب کند.

وی پس از این پیروزی، گفت: در عضویت تیم شانگهای هستم و در این مرحله لیگ حرفه ای چین با حریف بسیار قدرتمندی رو به رو شدم. تیمی که در این مبارزه به مصاف آنان رفتیم از قهرمانان مطرح دنیا در ترکیب خود سود می برد.

منصوریان با اشاره به اینکه برای کسب فزونی در این مبارزه سختی های زیادی را در ماه های اخیر متحمل شده است، گفت: در فینال بازی های آسیایی اینچئون برابر این حریف چینی شکست خورده بودم و برای جبران باخت، امید زیادی داشتم.

وی ادامه داد: وقتی برابر حریفی شکست می خورید در مبارزه بعدی هم انگیزه زیادی دارید و هم ترس از باخت وجود دارد. در راند اول مبارزه کمی دچار مشکل شدم، اما در راند دوم با ضربات متعدد پا و دست و تغییر روش مبارزه به طور کامل بر حریف چینی تسلط پیدا نموده و به پیروزی رسیدم.

دارنده سه مدال بازی های آسیایی، توضیح داد: تمرینات سختی که داشتم جواب داد و قطعاً این پیروزی مهم در آینده ورزشی ام تأثیرگذار است.

وی در خصوص نحوه برگزاری لیگ حرفه ای چین، گفت: مسابقات در هشت وزن برگزار می گردد که هر تیم تنها یک نماینده در وزن 52 کیلوگرم زنان دارد و هفت رقابت دیگر در بخش مردان است. تیم شانگهای که در آن عضویت دارم، اکنون در رتبه سوم جدول لیگ حرفه ای ساندای چین است.

منصوریان گفت: دیدار بعدی ما 10 روز دیگر است که مبارزه نسبتاً ساده تری است و محتمل است در آن به میدان نروم؛ چراکه معمولاً در اینگونه مبارزات نفرات ذخیره تیم ما مبارزه می نمایند.

وی با اشاره به اینکه برای ادامه تمرینات و مسابقات لیگ چین تا 45 روز دیگر در شانگهای خواهد بود، گفت: پس از بازگشت به ایران تمام تلاشم را به کار می بندم تا در مسابقات انتخابی تیم ملی ووشوی ایران به پیروزیت برسم.

قهرمان سال 2017 دنیا، گفت: امیدوارم بتوانم به ترکیب اصلی تیم ملی برسم تا در مسابقات قهرمانی سال 2019 دنیا که به میزبانی چین و در شانگهای برگزار می گردد به یک مدال طلای دیگر برسم، چراکه اکنون انگیزه ام چند برابر شده است. آشنایی خوبی از شهر شانگهای دارم و می خواهم اینجا کسب طلای دنیا را جشن بگیریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "منصوریان: انگیزه ام برای کسب طلای دنیا چندبرابر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوریان: انگیزه ام برای کسب طلای دنیا چندبرابر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید