لاوروف: روسیه آماده تامین امنیت دریای سیاه است، ناتو دنبال تعامل با ما نیست

به گزارش سلامت و زیبایی، وزیر امور خارجه روسیه، ایالات متحده را مسؤول تشدید اوضاع منطقه دریای سیاه با اعزام کشتی های جنگی خود به این منطقه دانست.

لاوروف: روسیه آماده تامین امنیت دریای سیاه است، ناتو دنبال تعامل با ما نیست

به گزارش سلامت و زیبایی، سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه روز یکشنبه در سخنانی با اشاره به اعزام ناوهای آمریکا به دریای سیاه گفت که این اقدام واشنگتن هیچ کمکی به تقویت ثبات بین المللی نمی کند.

وزیر امور خارجه روسیه درباره اعزام ناوشکن آمریکایی به آب های دریای سیاه اظهار کرد: روسیه آماده تامین امنیت دریای سیاه است.

لاوروف به سلامت و زیبایی گفت: ما برای هر تهدیدی آماده هستیم، تضمین امنیت قلمروی روسیه و دریای سیاه یکی از اولویت های ما است؛ اما همواره از تقویت پروژه های همکاری حمایت نموده ایم، نه پروژه های مبتنی بر تقابل.

وی در ادامه اظهار کرد که کشورش اطلاعاتی در خصوص نیات و اهداف ناتو ندارد و واقعیت ها نشان می دهند که ناتو خواستار هیچ گونه تعاملی با روسیه نیست.

به گزارش روسیا الیوم، لاوروف اضافه کرد: اگر ناتو به هر دلیلی قصد ارتباط با ما را دارد، ما یک سفیر در بلژیک داریم که مسؤول روابط دوجانبه است. ما به ناتو اطلاع داده ایم که اگر چیزی وجود دارد، می تواند به وسیله این دیپلمات پیغام را ارسال کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "لاوروف: روسیه آماده تامین امنیت دریای سیاه است، ناتو دنبال تعامل با ما نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لاوروف: روسیه آماده تامین امنیت دریای سیاه است، ناتو دنبال تعامل با ما نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید