شکوهی: هیچ بزرگداشتی بازگو و بازنمای عیار معلمی نیست

به گزارش سلامت و زیبایی، تهران (پانا) - مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی به مناسبت روز 12 اردیبهشت، روز معلم پیامی صادر کرد.

شکوهی: هیچ بزرگداشتی بازگو و بازنمای عیار معلمی نیست

متن پیغام مسعود شکوهی مدیرکل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی به مناسبت روز 12 اردیبهشت، روز معلم به توضیح زیر است:

به نام خدا

دوازدهم اردیبهشت، یادآور عظیمواری و عظمت معنوی کسانی است که جان و جهانشان با گوارایی دانش و فضیلت و کمال درآمیخته است. معلمان، این خردورزان و خردآموزان همواره تاریخ این سرزمین که واژه واژه عشق و رهایی و راستی را در پرنیان مهر و محبت یک حرف و دو حرف بر زبان همه ما نهاده اند و نسل در نسل ما را با افق های روشن رستگاری و سعادت آشنا نموده اند.

دوازده اردیبهشت روز عظیمداشت مقام ارزشمند معلم است. اما به راستی که هیچ عظیمداشتی را یارای بازگویی و بازنمایی عیار معلمی نیست، جز این که این روز بهانه ای باشد برای یادآوری این صندلی سترگ به همه ما و همه آنان که روزی در کلاس معلمانشان مشق انسانیت نموده اند.

این جانب با عظیمداشت یاد و خاطره معلم و استاد شهید مرتضی مطهری و با ادای احترام به خاطره همه معلمان تاریخ این سرزمین، روز معلم را به همه همکاران ارجمند خویش به خصوص مربیان عزیز و مشاوران دلسوز تبریک می گویم و از خداوند عظیم مسئلت دارم که این جانب و همه آحاد جامعه را در ادای دین خویش به معلمان عظیم ایران عزیز پیروز بدارد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "شکوهی: هیچ بزرگداشتی بازگو و بازنمای عیار معلمی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکوهی: هیچ بزرگداشتی بازگو و بازنمای عیار معلمی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید