شرط تمدید سنوات و محرومیت از تحصیل دانشجویان ارشد شهید بهشتی اعلام شد خبرنگاران

به گزارش سلامت و زیبایی، مدیر آموزشی دانشگاه شهید بهشتی درباره مدت مجاز تحصیل دانشجویان ارشد سال 97 به بعد و شراط تمدید نیمسال بدون محرومیت از تحصیل در شرایط خاص را شرح داد.

شرط تمدید سنوات و محرومیت از تحصیل دانشجویان ارشد شهید بهشتی اعلام شد خبرنگاران

به گزارش خبرنگار دانشگاه سلامت و زیبایی، مدیر آموزشی دانشگاه شهید بهشتی در اطلاعیه ای به تمامی واحد ها درباره مدت مجاز تحصیل دانشجویان ارشد سال 97 به بعد و شراط تمدید نیمسال بدون محرومیت از تحصیل در شرایط خاص را توضیح داد.

متن نامه سالمکار، مدیر آموزشی دانشگاه شهید بهشتی بدین توضیح است:

مطابق ماده 10 آیین نامه آموزشی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته دانشجویان ورودی سال 97 و ما بعد، مدت مجاز تحصیل در دوره کارشناسی ارشد دو سال است و با اتمام سنوات مجاز امکان تحصیل از دانشجو سلب می گردد.

در شرایط خاص چنانچه دانشجو در مدت مقرر دانش آموخته نگردد به دانشجو اجازه داده می گردد با پیشنهاد استاد راهنما، تائید گروه و واحد آموزشی، حداکثر یک نیمسال به تحصیل ادامه دهد. اختیار اعطای سنوات نیمسال پنجم به شورای آموزشی واحد تفویض می گردد.

چنانچه دانشجو در این مدت دانش آموخته نگردد از ادامه تحصیل محروم خواهد شد. تصمیم گیری در مورد بازگشت وی به تحصیل و اعطای سنوات نیمسال ششم در اختیار کمیسیون آنالیز موراد خاص دانشگاه است. با توجه به مراتب فوق لطفا تمهیداتی اندیشیده گردد تا دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد ورودی 98 در سنوات مجاز تحصیل خود را به اتمام برسانند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شرط تمدید سنوات و محرومیت از تحصیل دانشجویان ارشد شهید بهشتی اعلام شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط تمدید سنوات و محرومیت از تحصیل دانشجویان ارشد شهید بهشتی اعلام شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید