سرمربی لایپزیگ در لیگ قهرمانان رکورددار شد

به گزارش سلامت و زیبایی، سرمربی لایپزیگ بعد از حذف کردن تاتنهام مورینیو از لیگ قهرمانان اروپا تاکید نمود که تیمش با شایستگی به یک چهارم نهایی راه پیدا کرد.

سرمربی لایپزیگ در لیگ قهرمانان رکورددار شد

به گزارش سلامت و زیبایی و به نقل از کیکر، لایپزیگ به شگفتی سازی خود در لیگ قهرمانان اروپا ادامه داد. نماینده آلمان که در ملاقات رفت توانست تاتنهام را با یک گل در لندن شکست دهد در ملاقات برگشت هم با سه گل به پیروزی رسید تا مقتدرانه به دور بعد راه پیدا کند.

جولیان ناگلزمن جوان ترین مربی تاریخ لیگ قهرمانان اروپا لقب گرفت که توانست تیمش را به یک چهارم نهایی برساندو از این لحاظ رکورددار شد.

او بعد از بازی گفت: یک لحظه تاریخی برای من و باشگاه لایپزیگ بود. با شایستگی هر چه تمام تر توانستیم به یک چهارم نهایی راه پیدا کنیم. در هر دو بازی رفت و برگشت کنترل توپ و میدان را در اختیار داشتیم و توانستیم چهار گل به ثمر رسانیم و این نشان می دهد که با شایستگی صعود کردیم.

سرمربی جوان لایپزیگ ادامه داد: رسیدن به کمال در فوتبال بسیار سخت است چرا که همواره شما مرتکب اشتباه می شوید. ما تیم کاملی نیستیم اما بازی به بازی در حال بهتر شدن و قوی تر شدن هستیم. اگر کمی فشار بیشتری می آوردیم می توانستیم گل های بیشتری به ثمر رسانیم. ما بهتر از ملاقات رفت ظاهر شدیم. اینکه تیم جوان داشته باشید که بازیکنان از اعتماد به نفس بالایی برخوردار باشند بسیار خوب است.

سرمربی لایپزیگ درباره این سوال که دوست دارد در دور بعد با چه تیمی رقابت کند، گفت: برای من فرقی نمی کند و آماده هر رویارویی هستیم.

این برای نخستین بار در تاریخ لایپزیگ است که این تیم توانسته به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان راه پیدا کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سرمربی لایپزیگ در لیگ قهرمانان رکورددار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی لایپزیگ در لیگ قهرمانان رکورددار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید