زهرا نعمتی: خوشحالم به عنوان یک ورزشکار المپیکی هم دیده شدم

ملی پوش تیراندازی با کمان ایران گفت: دریافت دیپلم افتخار اتحادیه جهانی المپین ها نه به خاطر موفقیت ها، بلکه به خاطر تلاشی که در راستا اهداف المپیک داشته و راهی که طی نموده ام، به من تعلق گرفته است.

زهرا نعمتی: خوشحالم به عنوان یک ورزشکار المپیکی هم دیده شدم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، زهرا نعمتی در مورد دریافت دیپلم افتخار اتحادیه دنیای المپین ها گفت: این دیپلم افتخار در حاشیه مسابقات قهرمانی دنیا تیراندازی با کمان هلند به من اهدا شد و برای من جای افتخار است که به عنوان یک بانوی ایرانی و برای اولین بار این دیپلم را دریافت می کنم.

وی اضافه نمود: این دیپلم تاکنون به 147 ورزشکار تیراندازی با کمان در ادوار مختلف المپیک اهدا شده، ولی در نهایت 20 نفر از این تعداد نسبت به همه دوره های المپیک ویژه تر دیده شدند و امتیازات ویژه ای نیز به آنها تعلق گرفت که من هم یکی از این 20 نفر هستم و به خاطر شرکت در المپیک ریو 2016 این دیپلم به من اهدا شد. به عنوان مثال یکی از این امتیازات ویژه اهدای پین OLY است که به بیست ورزشکار برگزیده اهدا شد و خوشحالم که من هم صاحب یکی از آنها هستم.

دارنده دو مدال طلای بازی های پارالمپیک گفت: رئیس فدراسیون دنیای تیراندازی با کمان در زمان اهدای این دیپلم به من خاطر نشان کرد که این عنوان نه به خاطر موفقیت ها، بلکه به خاطر تلاشی که در راستا اهداف المپیک داشته ام و راهی که طی نموده ام، به من تعلق گرفته است و خوشحالم که به عنوان یک ورزشکار المپیکی هم دیده شدم.

زهرا نعمتی در جریان بازی های المپیک ریو 2016 علاوه بر پرچمداری کاروان المپیک، تنها نماینده ایران در بخش تیراندازی با کمان بود و در بازی های پارالمپیک ریو 2016 نیز توانست به یک مدال طلا و یک مدال نقره دست یابد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "زهرا نعمتی: خوشحالم به عنوان یک ورزشکار المپیکی هم دیده شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زهرا نعمتی: خوشحالم به عنوان یک ورزشکار المپیکی هم دیده شدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید