رومنیگه: قهرمانی در لیگ قهرمانان سال به سال سخت تر می گردد

مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ معتقد است کار این تیم برای قهرمانی در لیگ قهرمانان سخت است.

رومنیگه: قهرمانی در لیگ قهرمانان سال به سال سخت تر می گردد

به گزارش خبرنگاران، کارل هاینتس رومنیگه در گفت وگو با شبکه تلویزیونی اسپورت وان آلمان گفت: باشگاه بایرن مونیخ همچنان رویای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دارد اما در تاریخ 119 ساله باشگاه ما یکبار پیروز به فتح سه گانه قهرمانی شده ایم که گاهی اوقات فراموش می گردد اما قطعاً تجربه فوق العاده ای بود که در سال 2013 پیروز به انجام دادنش شدیم. به عقیده من قهرمانی در لیگ قهرمانان سال به سال سخت تر می گردد. با این حال لیگ قهرمانان همواره معیار عملکرد باشگاه های بزرگ است.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش درباره سرمربی کروات باواریایی ها اظهار داشت: به نظرم نیکو کواچ باید خودش را با فرهنگ باشگاه بایرن مونیخ وفق دهد و توجهی به حواشی نداشته باشد. هر مربی ترجیح های خاص خودش را دارد، اما کواچ باید با سیستم بایرن مونیخ کارش را انجام دهد، درست همانطور که سیستمی به نام سیستم بارسلونا وجود دارد. سیستمی که سال ها ما به آن عادت داریم و از این طریق فوتبالی تماشایی ارائه می دهیم.

مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ توضیح داد: ما فاتح لیگ قهرمانان شده ایم، سه بار به فینال رسیده ایم و بارها به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها راه یافته ایم، بنابراین کواچ وظیفه مهمی دارد تا این فرهنگ را با تیمی جوان تر شده، ادامه دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رومنیگه: قهرمانی در لیگ قهرمانان سال به سال سخت تر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رومنیگه: قهرمانی در لیگ قهرمانان سال به سال سخت تر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید