روزهای آخر جهانبخش در برایتون

به گزارش سلامت و زیبایی، باشگاه برایتون نام علیرضا جهانبخش را در فهرست فروش این باشگاه قرار داده است.

روزهای آخر جهانبخش در برایتون

به گزارش سلامت و زیبایی، تارنمای انگلیسیبرایتون اند هو ایندیپندنت در گزارشی از تصمیم باشگاه برایتون برای قرار دادن نام علیرضا جهانبخش در فهرست فروش این باشگاه در ژانویه خبر داد.

به گزارش ایرنا این تارنما که اتفاقات و اخبار شهر برایتون را پوشش می دهد، در گزارش خود نوشت: پنجره جابجایی زمستانی ماه ژانویه به سرعت در حال نزدیک شدن است و بسیاری از باشگاه های حاضر در لیگ های معتبر اروپایی شروع به سبک و سنگین کردن گزینه های خود کرده اند و برایتون نیز از این قاعده مستثنی نیست.

  • جهانبخش در تیم دوم برایتون

برایتون هفته جاری با تمدید قرارداد گراهام پاتر به مدت 2 سال دیگر، دست حمایتی خود را تا سال 2025 پشتوانه وی کرد و این باشگاه علاوه بر در نظر داشتن خریدهای جدید، تعدادی از بازیکنانی را که تحت هدایت پاتر آنقدرها پررنگ نبودند، در فهرست فروش قرار خواهد داد.

مهاجم ایرانی جولای 2018 با قراردادی به ارزش 17 میلیون پوند از آلکمار هلند راهی انگلیس شد؛ او در فصل گذشته تحت هدایت کریس هیوتون در 24 بازی که در لیگ جزیره و جام اتحادیه به میدان رفت گلی به ثمر نرساند و در فصل جاری نیز با هدایت پاتر تنها در دیدار مقابل بریستول روورز در جام اتحادیه به کار گرفته شد.

جهانبخش علاوه بر این در دیدار مقابل لسترسیتی تعویضی بلا استفاده بود. پاتر اغلب در مورد نگرش مثبت جهانبخش در جریان تمرینات به رغم فرصت بازی محدود حرف زده و همواره اخلاق کاری وی را مورد ستایش وافر قرار داده است اما جهانبخش تا اینجای کار فرصت حضور در بازی های لیگ جزیره را پیدا نکرده است.

صحبت هایی در مورد استفاده از وی به عنوان وینگر راست به منظور ایجاد فضای رقابتی برای مارتین مونتایا مطرح شد اما این اتفاق نیز تا اینجای کار رخ نداده است.

این در حالی است که پاتر اکتبر سال جاری در پاسخ به این پرسش که آیا جهانبخش در ژانویه فروخته می شود یا نه، به شکلی دوپهلو گفته بود: جواب شما هم بله و هم نه است.

منبع: همشهری آنلاین

به "روزهای آخر جهانبخش در برایتون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روزهای آخر جهانبخش در برایتون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید