دلایل کناره گیری احتمالی استراماچونی از استقلال ، ماجرای استراماچونی و میلیچ چه بود؟

مدافع کروات مد نظر استقلال به خاطر مشکلاتی که برای ویزاش به وجود آمد نتوانست در ایران بماند و کشور را ترک کرد. این موضوع باعث ناراحتی استراماچونی شد و او مدیران استقلال را تهدید کرد که در صورت حل نشدن این مشکل از سمتش استعفا می دهد.

دلایل کناره گیری احتمالی استراماچونی از استقلال ، ماجرای استراماچونی و میلیچ چه بود؟

ایسنا نوشت: باشگاه استقلال هفته گذشته خاطرنشان کرد که میلیچ، مدافع کراوات که سابقه حضور در تیم های فیورینتا و ناپولی را در کارنامه اش دارد، برای گذارندن تست های پزشکی و عقد قرارداد به ایران می آید. به همین دلیل میلیچ، عصر دیروز (یکشنبه) به فرودگاه امام خمینی رسید تا کارهای لازم را برای عقد قرارداد با استقلالی ها انجام دهد اما او با مسئله ای روبرو شد و نتوانست بیش از چند ساعت در ایران بماند. ماجرا از این قرار بود که مدیران استقلال نتوانستند به موقع کارهای مربوط به ویزای این بازیکن را انجام دهند و به همین دلیل این بازیکن کروات، پس از چند ساعت حضور در فرودگاه امام خمینی از ایران خارج شد.

این اتفاق ناراحتی استراماچونی، سرمربی استقلال را به همراه داشت و به همین دلیل او به مدیران استقلال خاطرنشان کرد که اگر نتوانند شرایط حضور میلیچ را در ایران فراهم نمایند از سمت خود استعفا می دهد.

سرمربی ایتالیایی استقلال طبق اخباری که رسانه های ایتالیایی منتشر کردند و توسط همسر استراماچونی هم در شبکه های اجتماعی بازنشر شد، 48 ساعت به استقلالی ها مهلت داده که مشکل میلیچ را حل نمایند.

به همین دلیل مدیران استقلال هم در کوشش هستند تا ظرف دو روز آینده مشکل ویزا مدافع مدنظر استراماچونی را حل نمایند تا مانع استعفای سرمربی تیمشان شوند.

با توجه به شرایطی که وجود دارد به نظر می رسد اولتیماتوم استراماچونی جدی است و در صورتی که مدیران استقلال نتوانند مشکل میلیچ را حل نمایند از سمت خود استعفا می دهد.

خبرآنلاین نیز به نقل از خبرنگار ایتالیایی نوشت: سرمربی سابق اینتر و اودینزه 48 ساعت طول خواهد کشید تا تصمیم بگیرد آیا ماجراجویی خود در ایران را پس از اصطکاک های مختلف با این باشگاه در ارتباط با بازار جابجایی ادامه دهد با خیر.

اشتیاق جذب بازیکنان جدید، آدرنالین یک چالش جدید، شش پیروزی در بازیهای محبت آمیز قبل از آغاز مسابقات لیگ، اکنون به شک و تردید تبدیل شده است.

آندره استراماچونی تنها پس از دو ماه و دقیقا ده روز قبل از آغاز مسابقات به فکر ترک استقلال افتاده است. تصمیم گیری در خصوص ادامه کار 48 ساعت طول خواهد کشید. علیرغم محبت ایرانیان استراماچونی به دلایل مختلفی آینده خود در تهران را مورد بازنگری قرار خواهد داد.

دلیل اول وداع علی خطیر مدیر ورزشی باشگاه با استقلال بود کسی که استراماچونی را به سوی استقلال سوق داد. دلیل دوم به بازار جابجایی گره خورده است. فقط دیاباته، مهاجم سابق بنونتو، تاکنون وارد کشور شده، در حالی که ورود بازیکنان خارجی دیگر به دلایل مختلف منتفی شده است: این موارد شامل درامه بازیکن سابق آتالانتا پوچارلی بازیکن کیوو و میلیچ بازیکن سابق فیورنتینا ناپولی و کوترونه می گردد که همین علت اختلافات است.

منبع: همشهری آنلاین

به "دلایل کناره گیری احتمالی استراماچونی از استقلال ، ماجرای استراماچونی و میلیچ چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلایل کناره گیری احتمالی استراماچونی از استقلال ، ماجرای استراماچونی و میلیچ چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید