دخیا راضی به تمدید شد

دروازه بان اسپانیایی یونایتد پس از کش و قوس ها فراوان راضی به تمدید قراردادش با این باشگاه شد.

دخیا راضی به تمدید شد

دخیا راضی به تمدید شد

باشگاه منچستریونایتد برای حفظ داوید دخیا بار دیگر سر میز مذاکره بازگشته و اطمینان دارد که می تواند قرارداد جدیدی را با این دروازه بان اسپانیایی امضا کند. بر اساس گزارش نشریه سان مدیران باشگاه منچستریونایتد به دنبال حفظ دخیا هستند و به او پیشنهاد امضای قراردادی چهار ساله با قابلیت تمدید برای سال پنجم با دستمزد هفتگی 350 هزار پوند خواهند داد.

دخیا که تنها یک سال دیگر با باشگاه منچستریونایتد قرارداد دارد، دستمزد کنونی اش در این تیم انگلیسی 200 هزار پوند در هفته است. در صورتی که این دروازه بان 28 ساله تن به امضای قرارداد جدید بدهد، دستمزد وی همچنان با الکسیس سانچس که با 505 هزار پوند در هفته بیشترین دستمزد دریافتی را در بین بازیکنان من یونایتد دارد، فاصله زیادی خواهد داشت.

طبق این گزارش دخیا که در 6 سال اخیر چهار بار عنوان بهترین بازیکن فصل منچستریونایتد را از آن خود کرد، تصمیم به ماندن در اولدترافورد گرفته است، این در حالی است که پیش از این گفته می شد پاری سن ژرمن نسبت به جذب او علاقه مند است.

داوید دخیا که در سال 2011 در ازای 18.9 میلیون پوند از اتلتیکومادرید به منچستریونایتد پیوست، فصل گذشته عملکردش همراه با فراز و نشیب بود اما با این حال نمی توان تأثیر او بر شیاطین سرخ در سال های اخیر را کتمان کرد.

منبع: ایران ورزشی

به "دخیا راضی به تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دخیا راضی به تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید