خبرنگاران کمیته امداد 1000 بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند سردشتی توزیع کرد

به گزارش سلامت و زیبایی، مهاباد- خبرنگاران- رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) سردشت گفت: این نهاد هزار بسته معیشتی را در قالب یاری های مومنانه بین مددجویان زیرپوشش این شهرستان توزیع کرد.

خبرنگاران کمیته امداد 1000 بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند سردشتی توزیع کرد

علی ابراهیمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار سلامت و زیبایی گفت: این اقدام خداپسندانه در ایام مبارزه با بیماری کرونا و ماه مبارک رمضان و همچنین پس از آن در بین مددجویان زیر پوشش کمیته امداد این شهرستان توزیع کرد.

وی با بیان اینکه به همین مناسبت بیش از هزار پرس غذای گرم نیز بین نیازمندان این شهرستان توزیع شده است افزود: تامین هزینه این غذاها توسط مراکز نیکوکاری و خیران سطح این شهرستان اجرا شده و برای تامین این میزان اقلام غذایی در مجموع 158 میلیون ریال هزینه شده است.

وی افزود: علاوه بر این، 505 میلیون ریال یاری نقدی و 2 میلیارد و 330 میلیون ریال یاری غیرنقدی توسط 108 نفر از خیران این شهرستان جمع آوری شده است که با استفاده از این میزان یاری نیز هزار بسته معیشتی شامل برنج، روغن، ماکارونی، رب، گوشت، خرما و شکر جهت توزیع در بین مددجویان تهیه شده است.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) سردشت بیان کرد: از طرف سپاه این شهرستان نیز 400 سبد کالا به ارزش یک میلیارد و 200 میلیون ریال تهیه و در این ایام بین مددجویان تحت پوشش این شهرستان توزیع شده است.

شهرستان مرزی سردشت دارای چهار مرکز نیکوکاری فعال در شهرهای ربط، میرآباد، نلاس و سردشت است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران کمیته امداد 1000 بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند سردشتی توزیع کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران کمیته امداد 1000 بسته معیشتی بین خانواده های نیازمند سردشتی توزیع کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید