جزئیات بیمه تکمیلی؛ خدمات درمانی فرهنگیان رایگان شد

به گزارش سلامت و زیبایی، تهران (پانا) - مدیر کل رفاه و پشتیبانی آموزش و پرورش از ارائه 15 خدمت درمانی رایگان به فرهنگیان اطلاع داد.

جزئیات بیمه تکمیلی؛ خدمات درمانی فرهنگیان رایگان شد

به گزارش صدا و سیما، گودرز کریمی فر گفت: با عقد قرارداد با یکی از شرکت های بیمه خدمات کلینیکی، پاراکلینیکی، بستری، جراحی، جراحی های تخصصی، اروتز و پروتز، پیوند طبیعی اعضا، نازایی و ناباروری، بیماران و دارو های خاص به صورت نامحدود و رایگان پرداخت خواهد شد.

وی اضافه نمود: هزینه ویزیت پزشکان و دارو های فرهنگیان نیز طبق این بیمه نامه به صورت کامل پرداخت خواهد شد و بیماران خاص و صعب العلاج نیز می توانند از خدمات این بیمه درمانی به صورت رایگان استفاده نمایند.

مدیر کل رفاه و پشتیبانی آموزش و پرورش گفت: فرهنگیان و اعضای خانواده آن ها می توانند این خدمات درمانی را تنها با ارائه کارت ملی و به صورت رایگان از 5 هزار و 500 مرکز درمانی و بیمارستان طرف قرارداد دریافت نمایند.

کریمی فر اضافه نمود: بیمه تکمیلی متعهد شده است که هزینه زایمان را به مبلغ سه میلیون و 500 هزار تومان، لیزیک چشم را به مبلغ 2 میلیون تومان و خدمات آمبولانسی را به مبلغ 400 هزار تومان به فرهنگیان ارائه کند.

وی گفت: طبق این بیمه نامه همچنین فرهنگیانی که به مراکز درمانی غیر طرف قرارداد با بیمه مراجعه می نمایند می توانند همه هزینه های درمانی خود را حداکثر ظرف یک هفته دریافت نمایند.

مدیر کل رفاه و پشتیبانی آموزش و پرورش اضافه نمود: آموزش و پرورش تا به امروز 750 میلیارد تومان هزینه درمانی فرهنگیان را پرداخت نموده است و حق السهم فرهنگیان در بیمه جدید تکمیلی به ازای هر نفر ماهانه 49 هزار و 500 تومان است.

وی تاکید نمود: طبق بیمه نامه جدید همچنین هزینه آزمایش کرونا و هزینه های بستری و معالجه فرهنگیان مبتلا به این ویروس نیز به طور کامل پرداخت خواهد شد. بیش از یک میلیون و 300 هزار نفر از فرهنگیان تحت پوشش این بیمه تکمیلی قرار خواهند گرفت.

منبع: خبرگزاری پانا

به "جزئیات بیمه تکمیلی؛ خدمات درمانی فرهنگیان رایگان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات بیمه تکمیلی؛ خدمات درمانی فرهنگیان رایگان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید