توضیحات رییس مرکز ارتباطات شهرداری درباره لغو موقت استفاده از سمبل حاجی فیروز با صورت سیاه

به گزارش سلامت و زیبایی، رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در توییتی ، نسبت به پیام معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری در شبکه های اجتماعی مبنی بر عدم استفاده شهرداری از حاجی فیروز توضیحاتی ارائه داد.

توضیحات رییس مرکز ارتباطات شهرداری درباره لغو موقت استفاده از سمبل حاجی فیروز با صورت سیاه

به گزارش شهر، محمدرضا جوادی یگانه در توییت خود خبر داده که شهرداری در برنامه های نوروزی خود از نماد حاجی فیروز به دلیل شبهه نژادپرستانه رنگ سیاه چهره او، استفاده نخواهد کرد.

غلامحسین محمدی، رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران، در توییت خود نوشته است: دکتر جوادی در قامت یک جامعه شناس به تفسیری رسیده است که از قضا با اختیارات اجرایی مکفیی که در شهرداری تهران دارند منجر به تصمیم اداری شده است. این کار را پیش از این در مقوله بچه ها کار و آسیب های اجتماعی هم انجام داده اند. برای شجاعت و مسئولیت پذیری شان احترام قائلم...

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری در توئیت خود آورده بود: حاجی فیروز ریشه اساطیری هم دارد. اما سوء برداشت نژادی از چهره سیاه او ر ا نمی توان انکار کرد. ضمن دعوت از اصحاب علم و هنر برای پژوهش و مصاحبه برای روشن تر شدن ابعاد موضوع، شهرداری تهران ازین و تا آن زمان، در برنامه هایش از حاجی فیروز با صورت سیاه استفاده نمی کند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "توضیحات رییس مرکز ارتباطات شهرداری درباره لغو موقت استفاده از سمبل حاجی فیروز با صورت سیاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات رییس مرکز ارتباطات شهرداری درباره لغو موقت استفاده از سمبل حاجی فیروز با صورت سیاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید