ترامپ در اولین کمپین انتخاباتی خود چه گفت؟

رئیس جمهوری آمریکا در اولین کمپین انتخاباتی 2020 خود بار دیگر مساله ایمیل های هیلاری کلینتون را پیش کشید و به شوخی گفت، اگر او حتی یکی از ایمیل های ملانیا ترامپ را پاک کند با مجازات جایگاه الکتریکی روبرو می گردد.

ترامپ در اولین کمپین انتخاباتی خود چه گفت؟

به نقل از پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا این موضوع را زمانی مطرح نمود که داشت درباره استفاده هیلاری کلینتون، رقیب ریاست جمهوری 2016 خود از یک سرور خصوصی در منزلش حرف می زد. کلینتون زمانی که وزیر خارجه دولت اوباما بود، این سرور را داشت و بعدا یک سری از پیغام های آن را پاک کرد.

ترامپ در جمع حامیانش در اورلاندو گفت: می توانید تصویر کنید که من احضاریه دریافت کنم؟ اگر من احضاریه ای بابت ایمیل ها دریافت کنم، حتی بابت پاک کردن یک ایمیل که می تواند نوشته عاشقانه ملانیا ترامپ باشد، جایگاه الکتریکی در انتظار ترامپ است.

رئیس جمهوری آمریکا که حین رقابت انتخاباتی 2016 مدام کلینتون را بابت این موضوع سرزنش می کرد، گفت شاید هنوز هم بتوان آن ایمیل ها را جایی در اعماق وزارت خارجه پیدا کرد. او گفت: ما اکنون یک دادستان کل فوق العاده داریم. بگذارید ببینیم چه می گردد.

دولت ترامپ در هفته های اخیر با چندین احضاریه متفاوت روبرو شده است که از جمله آنها احضاریه ای مرتبط با اظهارنامه مالیاتی دونالد ترامپ بوده است و او به هیچکدام از آنها توجهی نکرده است.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "ترامپ در اولین کمپین انتخاباتی خود چه گفت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ در اولین کمپین انتخاباتی خود چه گفت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید