برگزاری کارگاه آموزشی بین المللی آشنایی با نقوش هندسی اسلامی ایرانی در اصفهان

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان از برگزاری کارگاه آموزشی بین المللی آشنایی با نقوش هندسی اسلامی ایرانی در اصفهان اطلاع داد.

برگزاری کارگاه آموزشی بین المللی آشنایی با نقوش هندسی اسلامی ایرانی در اصفهان

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان، جعفر جعفر صالحی معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان با اعلام خبر برگزاری کارگاه آموزشی بین المللی آشنایی با نقوش هندسی اسلامی – ایرانی در اصفهان گفت: این کارگاه بین المللی باهمکاری مدرسه اسلامی هنر استان قم از تاریخ 3 لغایت 5 مردادماه در اصفهان برگزار می گردد.

در اولین روز برگزاری این کارگاه آموزشی به جایگاه اصفهان از لحاظ تعداد هنرمندان، تعدد رشته های صنایع دستی، تعدد کارگاههای صنایع دستی و انتخاب این شهر به عنوان شهر جهانی صنایع دستی در شورای جهانی صنایع دستی، همچنین شهر خلاق صنایع دستی در شبکه شهرهای خلاق یونسکو ، دارابودن آمادگی و امکانات لازم برای برگزاری هرچه بیشتر این گونه کارگاه ها اشاره شد.

کارگاههای عملی در ابنیه تاریخی و کارگاههای تئوری در سالن کنفرانس خانه تاریخی دهدشتی و به زبان انگلیسی در دو نوبت صبح و بعدازظهر در حال برگزاری است.

منبع: میراث آریا

به "برگزاری کارگاه آموزشی بین المللی آشنایی با نقوش هندسی اسلامی ایرانی در اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری کارگاه آموزشی بین المللی آشنایی با نقوش هندسی اسلامی ایرانی در اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید