برنامه طرح های نوآورانه فناوری نانو برگزار می گردد

به گزارش سلامت و زیبایی به نقل از ستاد توسعه فناوری نانو، هشتمین دوره برنامه نانومچ با هدف حمایت از فعالان حوزه فناوری نانو و در جهت تجاری سازی دستاوردهای آن ها، از مهرماه امسال شروع شده است.

برنامه طرح های نوآورانه فناوری نانو برگزار می گردد

در این دوره از برنامه، تا به امروز دو فراخوان برگزار شده و تعدادی طرح از سمت متقاضیان دریافت شده است. نتایج بعضی از این طرح ها، به وسیله پرتال به متقاضیان اعلام شده و بعضی دیگر نیز در حال ارزیابی هستند. اکنون سومین و آخرین فراخوان دریافت طرح در امسال، از تاریخ 15 بهمن ماه شروع شده و آخرین مهلت ثبت طرح در این فراخوان، 15 اسفندماه اعلام شده است. براساس معیارهای پذیرش در این برنامه، طرح های دریافتی از چهار جنبه مختلف موردارزیابی قرار می گیرند:

عامل بسیار مهم در موفقیت نهایی طرح ها، تعامل و انگیزه تیم است که این معیار صرفاً برای طرح هایی درنظر گرفته می گردد که پس از ارزیابی اولیه به جلسه مصاحبه حضوری دعوت می شوند.

این برنامه از تمامی تیم هایی که به نمونه اولیه بهینه رسیده اند و با انگیزه و تمرکز در راستای توسعه طرح نوآورانه خود در حال فعالیت هستند، دعوت می نماید که طرح های خود را در این فراخوان ثبت نمایند.

در صورت پذیرش طرح ها، حمایت های برنامه در دسترس فناوران قرار خواهد گرفت تا بتوانند نمونه اولیه خود را توسعه داده و آماده ورود به صنعت و بازار نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برنامه طرح های نوآورانه فناوری نانو برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه طرح های نوآورانه فناوری نانو برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید