بدعهدی ها بزرگ ترین چالش و مشکل پیش روی پرسپولیس است

به گزارش سلامت و زیبایی، سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: بازیکنان نسبت به تیم تعصب دارند ولی از بدعهدی ها دلگیر شده اند و این بزرگ ترین چالش و مشکل پیش روی ما است.

بدعهدی ها بزرگ ترین چالش و مشکل پیش روی پرسپولیس است

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت و زیبایی از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مهدی رسول پناه اظهار کرد: باشگاه پرسپولیس با حساسیت و دقت خاصی، مسائل مختلف مربوط به تیم و بازیکنان را دنبال می کند. پیگیری دغدغه های هواداران و اعضای تیم در اولویت کار باشگاه قرار گرفته است ولی اگر درباره آن صحبت نمی شود به این منظور است که مسائل را در آرامش دنبال کنیم. تقویت بنیه مالی و ایجاد راه های کسب درآمد که برای آن ها جلسات مکرر هیئت مدیره انجام می شود به همین دلیل قرار گرفته است.

وی درباره اخباری که در روزهای اخیر درباره احتمال جدایی تعدادی از سرخ پوشان مطرح می شود، ادامه داد: همه این مسائل رصد و پیگیری می شود. با تعدادی از این بازیکنان صحبت کردیم و برای ما تردید وجود ندارد که همه آن ها نسبت به پرسپولیس تعصب دارند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: از جمله بازیکنانی که با وی صحبت داشتیم، بشار رسن است. گلایه های او را تلفنی شنیدم. رسن عنوان می کرد که به او دروغ گفته شده است و بارها وعده هایی داده اند که عملی نشد. قرار بر این شد که وقتی به ایران آمد در جلسه ای حضوری مسائل را مطرح کنیم. به او قول دادیم با این که وعده ها از سوی مدیران قبلی بوده است، در صدد جبران، خواهیم بود. او گفت که چرا برای جذب برخی بازیکنان خارجی پول بود اما برای من که در این تیم هستم نبود که کاملاً حق با اوست و من خود می گویم که تا همین جا هم خیلی صبوری کرده است.

وی در واکنش به اخبار مطرح شده درباره شجاع خلیل زاده، اضافه کرد: در صحبتی که داشتیم، شجاع خلیل زاده خود تأکید کرد؛ اولویت اول و آخر وی، پرسپولیس است اما انتظار دارد که باشگاه نیز تعهداتی که داده است را عملی کند. مهدی ترابی هم به باشگاه بیان نمود؛ با وجود آنکه دو پیشنهاد دارد، در حال حاضر تمام فکرش را روی پرسپولیس و ادامه مسابقات متمرکز کرده است.

رسول پناه در ارتباط با شرایط علی علیپور هم گفت: او اتفاقاً بیان کرد که در ابتدای فصل قصد داشت قرارداد خود با پرسپولیس را تمدید کند ولی در نهایت از جانب باشگاه جواب درستی دریافت نکرد و همه چیز معلق ماند. او گفت افتخارم بازی کردن برای پرسپولیس است و هر چه دارم از همین تیم و هوادارانش است.

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس شرح داد: هدف باشگاه حفظ تمامی ستاره ها است و با نظر سرمربی بازیکنان جدیدی نیز به تیم اضافه خواهند شد.بازیکنان پرسپولیس با تمام مسائل موجود تعصب خود را نشان داده اند. از جان و دل مایه گذاشته اند و به حق انتظار دارند تعهداتی که در قراردادها آمده است و قول هایی که به آن ها داده اند عملی شود. این کاملاً قابل درک است. آن ها اجازه ندادند مسائل مالی روی عملکرد آن ها تأثیر بگذارد، در حالی که روی زندگی شخصی آن ها تأثیر گذاشت. خب این امر، قابل توجه است.

وی تأکید کرد: باشگاه در تدارک راهکارهای مناسب است. جلسات زیادی داشته ایم. نمی خواهیم مانند گذشته برای گذر از چالش های امروز، مسائل بزرگتری برای آینده باشگاه به وجود آید و منافع بزرگتری به خطر بیفتد. با کارگزار باشگاه که تنها مسئول درآمدزایی باشگاه است هم مرتباً در ارتباط هستیم و امیدواریم خبرهای خوبی به ما بدهد.

رسول پناه یادآور شد: برخی هم که به دنبال بر هم زدن آرامش پرسپولیس هستند و نمی خواهند موفقیت های آن ادامه پیدا کند. با هر روشی سعی در بدتر کردن این اوضاع دارند که نیاز به هوشیاری بیشتری از سوی بازیکنان و هواداران عزیزمان است تا باشگاه ضربه نخورد. ما در باشگاه پرسپولیس برای گذر از بحران موجود که شرایط این روزهای جامعه به سبب شیوع ویروس کرونا استثنایی است و آن را کاملاً حادتر هم کرده است، امیدوار و مصمم هستیم و طبق برنامه پیش خواهیم رفت. در شرایطی قرار داریم که اتحاد و همدلی و درک متقابل از شرایط موجود ضروری است.

4048/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "بدعهدی ها بزرگ ترین چالش و مشکل پیش روی پرسپولیس است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بدعهدی ها بزرگ ترین چالش و مشکل پیش روی پرسپولیس است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید