اکران جیمز باند جدید دوباره به تاخیر افتاد؛ این بار بخاطر کرونا

به گزارش سلامت و زیبایی، فیلم زمانی برای مردن نیست بیست وپنجمین عنوان از مجموعه جیمز باند بار دیگر در زمینه اکران با مشکل روبرو شده است. تولیدکنندگان جیمز باند جدید تاریخ اکران زمانی برای مردن نیست را که قرار بود ماه آوریل باشد این بار بخاطر شیوع کرونا به تاخیر انداختند.

اکران جیمز باند جدید دوباره به تاخیر افتاد؛ این بار بخاطر کرونا

انتشار این اثر سینمایی در میان نگرانی های روزافزون در خصوص شیوع بیماری کرونا ویروس از آوریل به نوامبر موکول می گردد. استودیوهای توزیع نماینده فیلم برنامه ریزی نموده بودند تا جیمرباند جدید را در ماه میلادی آوریل به دنیا معرفی نمایند اما مایکل جی ویلسون و باربارا بروکلی به عنوان فراورینمایندگان فیلم بیانیه ای را منتشر کردند که اکران زمانی برای مردن نیست را تا نوامبر سال 2020 به تاخیر انداخته است.

تاریخ انتشار جدید بیست وپنجمین عنوان از مجموعه جیمز باند با تاخیر فعلی، در بازه زمانی اکران دو فیلم 007 قبلی یعنی اسکای فال و اسپکتر قرار گرفته است. زمانی برای مردن نیست در اصل قرار بود ماه نوامبر سال 2019 اکران گردد اما مجموعه از اتفاقات پیش بینی نشده و مسائل عجیب و غریب اکران این فیلم سینمایی را تا ماه آوریل سال 2020 به تعویق انداخت.

حال استودیوهای MGM ،Universal و همچنین فراورینمایندگان باند جدید، مایکل جی ویلسون و باربارا بروکلی به طور رسمی اعلام کردند که بعد از آنالیز های دقیق و ارزیابی های کامل اجرا شده از بازار دنیای، اکران زمانی برای مردن نیست به نوامبر 2020 موکول شده است. انتشار این فیلم در 20 نوامبر 2020 در انگلستان و متعاقبا در 25 نوامبر 2020 در ایالات متحده آمریکا همراه با اکران دنیای آن صورت خواهد گرفت.

تصمیم گیری برای به تاخیرانداختن زمان اکران فیلم فقط چند روز بعد از انتشار نامه ای سرگشاده در اینترنت صورت گرفت که از استودیوها درخواست نموده بود اکران فیلم های سینمایی را به تاخیر بیاندازند. بزرگترین وبلاگ هواداران جیمز باند از استودیوها خواسته بود سلامت عموم مردم را بالاتر از مصالح مرتبط با زمانبندی اکران فیلم قرار دهند.

ذر نامه هواداران فیلم آمده است: بعد از سه بار تاخیر در اکران فیلم اصلا ساده نیست که بگوییم زمانی برای مردن نیست باید به تعویق بیافتد. زمانی برای مردن نیست را به تابستان موکول کنید؛ زمانی که کارشناسان انتظار دارند بیماری تحت کنترل درآید. این فقط یک فیلم است، سلامتی و حال خوب هواداران در سرتاسر دنیا و خانواده های آن ها بسیار مهمتر است.

زمانی برای مردن نیست آخرین حضور دنیل کریگ در نقش جیمزباند به کارگردانی کری فوکوناگا است. فوکوناگا بیشتر به خاطر کارگردانی فیلم بدون نام (Sin Nombre) و فصل اول مجموعه کاراگاه حقیقی (True Detective) شناخته می گردد. این کارگردان برای ساخت فصل اول مجموعه کارآگاه حقیقی برنده جایزه امی در بخش بهترین کارگردانی مجموعه درام شد.

بازیگرانی چون دنیل کریگ، رامی ملک، رالف فاینر، لئا سیدو، نائومی هریس، بن ویشاو، روری کینیار و جری رایت در این اثر حضور دارند که همه آن ها در یک یا چند فیلم قبلی مجموعه جیمزباند بازی نموده اند. رامی ملک نقش شخصیت منفی اصلی زمانی برای مردن نیست را ایفا می نماید. از چهره های جدیدی که در این اثر سینمایی حضور دارند می توان به لاشانا لینچ بازیگر فیلم کاپیتان مارول و هم چنین آنا سلیا د آرماس کاسو ستاره فیلم چاقوکشی اشاره نمود. کریگ چند شب پیش در موزه هنرهای مدرن نیویورک ظاهر شد اما نه به موضوع کرونا ویروس اشاره نمود و نه درباره به تاخیر افتادن زمان اتشار فیلم آخرش.

جیمز باند جدید یکی از پرحاشیه ترین پروژه های سال های اخیر و کل مجموعه جیمز باند بوده است. از آسیب دیدگی بازیگر و یک انفجار در استودیو که منجر به زخمی شدن بعضی از عوامل فراوری شد گرفته تا انتخاب بازیگران، تعویض کارگردان و تاخیر چندین باره در زمان اعلام شده برای اکران. فوکوناگا اولین کارگردان متولد ایالات متحده آمریکا است که قرار است یک فیلم از مجموعه جیمز باند را کارگردانی کند. پیش از این قرار بود دنی بویل کارگردان انگلیسی فیلم هایی چون میلیونر زاغه نشین (Slumdog Millionaire) و رگ یابی (Trainspotting) جیمز باند جدید را بسازد اما نهایتا مدتی پیش اعلام شد این کارگردان به دلیل زاویه دید متفاوت با تیم از این پروژه جدا شده و نهایتا کار به فوکوناگا سپرده شد . موضوعی که خود باعث تاخیر در اکران و نوشتن یک فیلم نامه جدید شد.

چنانچه اشاره شد ابتدا قرار بود شاهد اکران این فیلم سینمایی در سال 2019 باشیم اما سپس تاریخ اکران به اوایل ماه آوریل سال 2020 منتقل شد و در نهایت به خاطر شدت دریافت شیوع بیماری کرونا باید برای تماشای این فیلم تا نوامبر 2020 صبر کنیم.

منبع: دیجیکالا مگ

به "اکران جیمز باند جدید دوباره به تاخیر افتاد؛ این بار بخاطر کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اکران جیمز باند جدید دوباره به تاخیر افتاد؛ این بار بخاطر کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید