اقدام عجیب تراکتور در بلیت فروشی دیدار با استقلال

به گزارش سلامت و زیبایی، باشگاه تراکتور بر خلاف اعلام سازمان لیگ، قرار است تعدادی بلیت را به صورت حضوری در دیدار این تیم برابر استقلال به فروش برساند.

اقدام عجیب تراکتور در بلیت فروشی دیدار با استقلال

به گزارش سلامت و زیبایی، با اعلام سایت باشگاه تراکتور ضمن اعلام قیمت بلیت دیدار این تیم برابر استقلال، این باشگاه دست به اقدامی خلاف گفته های مسوولان سازمان لیگ زده و قرار است علاوه بر بلیت اینترنتی، تعدادی بلیت غیرالکترونیکی و به صورت حضوری به فروش برساند. هم چنین اقدام عجیب تر این باشگاه گران تر اعلام کردن این بلیت ها نسبت به بلیت الکترونیکی است به طوری که قیمت بلیت های الکترونیکی 10 و قیمت بلیت های حضوری 15 هزار تومان اعلام شده است.

این اقدام باشگاه تراکتور که در سایت رسمی این باشگاه اعلام شده در حالی است که در ابتدای فصل سعید فتاحی، مسوول برگزاری مسابقات لیگ برتر و سازمان لیگ اعلام کرده بودند دوران بلیت فروشی در محل استادیوم تمام شده و در تمامی بازی های لیگ نوزدهم، بلیت ها به صورت الکترونیکی فروخته خواهد شد. سازمان لیگ تا هفته هشتم اجازه این کار را به هیچ کدام یک از تیم ها نداده بود و حتی در داربی پایتخت هم به هوادارانی که برای تهیه بلیت به استادیوم آزادی آمده بودند، بلیت تعلق نگرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اقدام عجیب تراکتور در بلیت فروشی دیدار با استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام عجیب تراکتور در بلیت فروشی دیدار با استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید