اعضای هیأت اجرایی ورامین برای انتخابات مجلس انتخاب شدند

به گزارش سلامت و زیبایی، اعضای هیأت اجرایی ورامین برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری با برگزاری جلسه معتمدین انتخاب شدند.

اعضای هیأت اجرایی ورامین برای انتخابات مجلس انتخاب شدند

به گزارش سلامت و زیبایی به نقل از ایسنا، حسین کاغذلو در این مراسم با تأکید بر لزوم عمل به قانون توسط تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات گفت: رعایت قانون از طرف مجریان، برگزارکنندگان و داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اولویتی است که باید مورد توجه تمامی افراد قرار گیرد.

فرماندار ورامین، تهران در ادامه افزود: بی طرفی، امانت داری و عمل به قانون دست اندرکاران برگزاری انتخابات باید به مردم ثابت شود، مسئولان باید با عملکردشان را نه در کلام که در عمل به مردم ثابت کنند که این امر باعث برگزاری با شکوه این رویداد مهم می شود.

وی با اشاره به لزوم ایجاد همدلی و وفاق بین اعضای هیأت های اجرایی و نظارت در برگزاری با شکوه انتخابات گفت: تعامل و همکاری مناسب بین هیات های اجرایی و نظارت باعث می شود تا تمامی امور بر اساس برنامه زمان بندی و پیش بینی شده اجرا و در روز انتخابات، مردم بدون مشکل در صندوق های اخذ رأی حاضر شوند.

کاغذلو تأکید کرد: هیات های اجرایی به عنوان معتمدین مردم، بازوی ستاد انتخابات در برگزاری این رویداد مهم سیاسی محسوب می شوند و لازم است تا با رعایت اصل بی طرفی و رعایت قانون، زمینه لازم برای برگزاری انتخابات با شکوه فراهم کنند.

در این جلسه، محسن ناظمی، سیدعلی قاسمی، محمود ملایری، قاسم اردستانی، فاطمه وصال پور، نیره بخشنده، فاطمه خانی قلعه و حسین دهقان به عنوان اعضای اصلی و ابوالفضل منصوری، تهمینه بختیاری، مهدی رحیمی، زهرا عارفی زاده و مجتبی نظری به عنوان اعضای علی البدل از سوی معتمدین انتخاب شدند.

منبع: همشهری آنلاین

به "اعضای هیأت اجرایی ورامین برای انتخابات مجلس انتخاب شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعضای هیأت اجرایی ورامین برای انتخابات مجلس انتخاب شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید