استفاده از 60 میلیون لیتر محلول ضدعفونی کننده در تبریز

به گزارش سلامت و زیبایی، خبرنگاران/آذربایجان شرقی رئیس ستاد پیشگیری از ویروس کرونا در شهرداری تبریز گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا روزهای اخیر، 60 میلیون لیتر محلول ضدعفونی کننده برای ضد عفونی معابر و خیابان های تبریز استفاده شده است.

استفاده از 60 میلیون لیتر محلول ضدعفونی کننده در تبریز

محمدحسین حسن زاده با بیان این مطلب اظهار کرد: حدود 100 هزار لیتر نیز محلول ضدعفونی کننده سطح برای داخل ساختمان ها و اداره ها استفاده شده است.

وی با اشاره به ضدعفونی سطح شهر اضافه نمود: بر اساس آمار دانشگاه علوم پزشکی در مورد محلات پرخطر و آلوده، برنامه های ضدعفونی سطح شهر به طور روزانه و زمانبندی شده توسط ستاد مقابله با کرونا به مناطق اعلام می گردد.

وی ادامه داد: تمام مجتمع های عمومی نیز بدون استثنا و با نوبت و زمان بندی ضدعفونی می شوند.

حسن زاده از برنامه ریزی برای ساماندهی گروه های خودجوش اطلاع داد و اضافه نمود: علاوه بر نیروهای ضدعفونی کننده در شهرداری از جمله خدمات شهری و آتش نشانی، نیروهای مستقل دیگری نیز در این ستاد مشغول فعالیت هستند که مواد ضدعفونی کننده برای این افراد توسط شهرداری تبریز تامین می گردد.

وی ادامه داد: به ازای هر روز و هر کارگر، ماسک تهیه شده و در اختیار پاکبانان و کارگران قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری تبریز، وی از اعمال محدودیت هایی برای حفظ سلامت کارکنان اطلاع داد و گفت: تمام خریدهایی که برای حفظ سلامت سطح شهر لازم بود صورت گرفته برای ضدعفونی سطح شهر تا خردادماه مسئله ای نخواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "استفاده از 60 میلیون لیتر محلول ضدعفونی کننده در تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استفاده از 60 میلیون لیتر محلول ضدعفونی کننده در تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید