اخراج بازیکنان خارجی گل گهر از سیرجان

به گزارش سلامت و زیبایی، باشگاه گل گهر پس از جذب چند بازیکن لیگ برتری، اقدام به جذب بازیکنان خارجی همچون اوروش دیلیچ و کوین یانسن کرد که پس از چند هفته کار کردن با این بازیکنان و برآورده نکردن انتظارات فنی، از این تیم رفتنی شدند.

اخراج بازیکنان خارجی گل گهر از سیرجان

بازیکنان خارجی تیم فوتبال گل گهر سیرجان از این تیم دیپورت شدند.

به گزارش ایلنا، پس از فعل و انفعالات فراوان باشگاه گل گهر سیرجان در بازار جابجایی و صرف هزینه های گزاف برای خودنمایی در لیگ برتر، آنها با جذب بازیکنان خارجی سعی در جلب توجه میان تیم های مطرح لیگ برتری داشتند اما این پروژه با شکست روبرو شد.

باشگاه گل گهر پس از جذب چند بازیکن لیگ برتری، اقدام به جذب بازیکنان خارجی همچون اوروش دیلیچ و کوین یانسن کرد که پس از چند هفته کار کردن با این بازیکنان و برآورده نکردن انتظارات فنی، از این تیم رفتنی شدند.

این درحالی است که قرارداد بازیکنان خارجی گل گهر در هیات فوتبال به ثبت رسیده است و باشگاه گل گهر موظف است تا آخرین دلارهای این بازیکنان را به آنها بپردازد.

از سیرجان خبر می رسد که مدیریت باشگاه گل گهر به این بازیکنان اجازه حضور در تمرین تیم اصلی را نداده و در یکی از زمین های بی کیفیت سیرجان اقدام به تمرین اختصاصی کرده تا این بازیکنان از وضعیتشان اعلام نارضایتی کنند و ایران را ترک کنند تا حداقل گل گهر بتواند در نیم فصل بازیکن بگیرد.

منبع: عصر ایران

به "اخراج بازیکنان خارجی گل گهر از سیرجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخراج بازیکنان خارجی گل گهر از سیرجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید