آمریکا: مانع تجارت ایران و ونزوئلا خواهیم شد

به گزارش سلامت و زیبایی، ایسنا نوشت: وزیر خزانه داری آمریکا مدعی شد که هرآن کس از دور زدن تحریم های آمریکا توسط ایران حمایت کند، هدف تحریم های آینده واشنگتن قرار خواهد گرفت.

آمریکا: مانع تجارت ایران و ونزوئلا خواهیم شد

استیون منوچین، وزیر خزانه داری آمریکا در پی تحریم 5 کاپیتان کشتی های ایرانی حامل بنزین به ونزوئلا در بیانیه ای گفت: وزارت خزانه داری هرآنکس که از ایران در دور زدن تحریم های آمریکا حمایت و رفتارهای بی ثبات کننده آن ها در سراسر دنیا را تقویت کند، هدف تحریم های وزارت خزانه داری قرار خواهد گرفت.

وی با غیرقابل قبول دانستن همکاری ایران و ونزوئلا گفت: دولت(آمریکا) از اختیارات خود برای ایجاد اختلال در این امر استفاده خواهد نمود.

مایک پمپئو نیز در بیانیه ای اعلام نمود: طبق این تحریم ها، اموال این کاپیتان ها بلوکه خواهد شد. حرفه و موفقیت از این تحریم ها رنج خواهند برد.

این در حالی است که سیدعباس موسوی بامداد روز پنجشنبه در توییتی نوشت: اقدام عاجزانه آمریکا علیه اشخاص ایرانی - شبیه آنچه توسط وزیر امور خارجه پامپئو که بعنوان وزیر نفرت هم شناخته می گردد اعلام شد - تنها نشانگر شکست سخت آن چیزی است که فشار حداکثری خوانده می گردد. به رغم فشار آمریکا، ایران و ونزوئلا در مقابله با تحریم های غیرقانونی آمریکا ثابت قدم هستند.

311311

منبع: خبرآنلاین

به "آمریکا: مانع تجارت ایران و ونزوئلا خواهیم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا: مانع تجارت ایران و ونزوئلا خواهیم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید